Sex a vztahy

Aktualizováno 23. dubna 2022 18:14

Lucie Průchová

Poloha ve spánku prozradí charakter. Jak spí váš partner?

Poloha ve spánku prozradí charakter. Jak spí váš partner?

Spánek o člověku prozradí mnohé. Třeba i to, zda se jedná o člověka laskavého, anebo zda je spící osoba naopak výstavní sobec. Podívejte se tedy, jakou váš miláček v posteli zaujímá polohu a vyčtěte z toho jeho skutečnou povahu.

Ředitel zeměkoule

Nekompromisní diktátor. Šéf vesmíru. Muž, který je vedoucím doma i v zaměstnání. Takový chlapík spí na zádech a roztáhne se přes celou postel, aniž přemýšlí o tom, že by se sem měl vejít i někdo jiný, například partnerka. Opravdu vám nevadí, že se budete muset ve všech ohledech podřizovat? Budete žít ve vojenském režimu. S trochou nadsázky lze říci, že váš den začne budíčkem, nástupem a čtením denního rozkazu. Zkrátka: jen pro silné nervy.

Miminko v maminčině bříšku

Zaujímá váš vyvolený v posteli polohu charakteristickou pro plod v děloze? To pro vás není příliš dobrá zpráva. Člověk spící v takové pozici doposud zůstal dítětem, vyžaduje ochranu, a to i ve věku dejme tomu čtyřiceti let. Takto spící partner od vás očekává, že mu budete suplovat maminku. Možná byl vychovávaný jako „mamánek“ a potřebuje, abyste funkci maminky převzala. Máte dost síly na to, abyste mu vařila, prala, uklízela, povzbuzovala ho, vyřizovala za něj vše na úřadech a rozveselovala ho, až mu bude smutno?

Laskavý spáč

Spává váš partner na boku s rukou kolem polštáře či vašich ramen? Zajásejte a usilujte o manželství, pokud tedy ještě nebylo uzavřeno. Muž, který vedle vás pravidelně oddechuje, je hodný, laskavý, zodpovědný, zkrátka ideální partner. A samozřejmě rodinný typ. Miluje rodinný život a bude i skvělým otcem. Máte opravdu štěstí. Hlavně ho nenechte utéct. Dotlačte ho na radnici co nejdřív, ať ho máte jistého.

Královská poloha

Muž spící vedle vás leží na zádech s rukama za hlavou nebo poblíž hlavy, kde vytvářejí pomyslnou královskou korunu. Ten pán se vyznačuje záviděníhodným sebevědomím a nevšední sebedůvěrou. Spánkové pozici, ve které právě teď pravidelně zhluboka a bezstarostně oddechuje, se říká královská. Možná vám bude tak trochu kralovat, ale rozumná žena s nadhledem a zdravým selským rozumem to pravděpodobně zvládne. Ostatně mít po boku sebevědomého muže nemusí být nepříjemné.

Mistrovská pozice

Spáč leží na břiše uprostřed postele. Co myslíte, je to tak v pořádku, nebo není? Částečně to v pořádku je, protože muž spící tímto způsobem je charismatická osobnost, taková duše společnosti, a mimochodem, jedná se o výtečného milence. Také v zaměstnání vykazuje výborné výsledky, často zastává vedoucí pozici. Ale pozor. Na druhou stranu, vzhledem k tomu, že jiskří vtipem a sudičky ho obdarovaly značným kouzlem osobnosti, se kolem něj točí velké množství obdivovatelek!

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek
Štítky postel spánek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.