Kdo jsou největší bebíčkáři a mamánci zvěrokruhu?

Jsou typy mužů, se kterými to v partnerském životě zrovna nevyhrajete. Klasik tvrdí, že pro manželství se zásadně nehodí žárlivci, alkoholici a lakomci. Ale ani s muži patologicky závislými na péči své matky nebo slabochy to ženy v lásce nemají lehké. Které muže zvěrokruhu tedy obvykle řadíme mezi tzv. mamánky a které mezi bebíčkáře?

Maminka nade všechny aneb mamánci podle horoskopu

Závislost na matce a její péči je typická pro znamení, která mají silnou Lunu, což je v astrologii Rak, kterému Luna vládne, a znamení Býka, ve kterém je Luna obzvláště silná. Samozřejmě, že ne všichni Raci a Býci jsou tzv. mamánci, ale s jejich silnou vazbou k matce, domovu, rodině či pohodlí je nutné počítat. V pozitivním případě se projevuje jako starostlivost, vzorná péče a otcovská láska. V tom negativním jako patologická závislost na bezpečí a pohodlí – přeneseně na vlastní matce. Ta je pro muže Raky psychickou jistotou, oporou, vzorem dokonalosti. Ona je tou ženou, která je rozmazluje, obletuje, pravidelně krmí, ošetřuje v nemoci, něžně ukládá ke spánku. Žádná jiná se jí v jeho očích nevyrovná.

Těžký úděl pro budoucí manželskou či mileneckou lásku. V lepším případě lze doufat, že si partnerka bude s jeho matkou rozumět a přirozeně tak utvoří dvojici žen, kterou muž Rak bude milovat. V tom horším je partnerka na doživotí odsouzená k máminu měřítku dokonalosti. Nic není tak dobré, čisté, skvělé… jako od maminky. Navíc počítejte s tím, že Rak je domácký typ, a pokud mu jeho matka vytvořila útulný domov, nebude ho chtít jen tak opustit. Na podobný problém narazíte i u muže Býka, který sice není matce tak podřízený, ale na domácím pohodlí, které umí pro svého syna zajistit, závislý zcela jistě je.

  • Dobrá rada pro partnerky: Matku si budete muset naklonit, nesoutěžte s ní a co nejvíce se od ní naučte.

Slaboch, nebo hrdina?

Každý muž má svoji slabinu, každý není v něčem hrdinou. Astrologie však „upozorňuje“ na typy, které mají ke slabosti nejen blízko, ale u kterých může vést i k fatálním životním prohrám, podvodům, falši nebo závislosti. Většinou „v tom má prsty“ slabý Mars – planeta, která symbolizuje mužskou sílu a energii. Slabé postavení mívá ve vodních znameních – v Raku a Rybách. U Raků vyvolává dětinské projevy trucovitosti, u Ryb vede k únikovosti a parazitismu. Vyhýbavost, zákulisní vyjednávání, různé tajnosti, pomluvy – to všechno patří do arzenálu slabého postavení planety Mars. Poněkud „ufňukanými“ znameními mohou být některé Váhy nebo Blíženci. Jejich mužští zástupci si občas nechávají ofukovat své malé bolístky na duši i na těle víc než nadbytečně.

K hrdinnějším typům mužů řadíme zástupce ohnivých znamení – Berana, Lva a Střelce  a také představitele zemských znamení, a to především Kozoroha. Ale i oni mohou být zbabělci, stačí k tomu například špatně aspektovaný ascendent v Rybách, Vahách nebo Raku.

  • Dobrá rada pro partnerky: Obloukem se vyhýbejte mužům, kteří své partnerky zklamávají opakovaně a jsou několikrát rozvedení. Dá se předpokládat, že chyba je někde v matrixu.

Mohlo by vás také zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.