zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopu
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Příběh Lady: Spím s přítelem své dcery a nemůžu s tím přestat

Lada (47): Spím s přítelem své dcery!
Autor: istock.com Lada (47): Spím s přítelem své dcery!
Když do mého vyhaslého života vkročila naděje v podobě slastných okamžiků a promilovaných nocí, rázem jsem ožila. Každou volnou chvíli trávím v náruči Davida, snoubence mé jediné dcery.

reklama

S Karolínou jsme vždycky vypadaly spíš jako sestry než jako matka s dcerou. A všichni si nás pro to dobírali. Samozřejmě nebudu lhát, že se mi takové řeči příčily, právě naopak. Užívala jsem si je plnými doušky, nádherně hřály na srdci a zvedaly mé sebevědomí do dalších výšin. Můj manžel je pořád na cestách, jezdí kamionem, tak se doma dvakrát často neukazuje. Díky tomu jsem mimo jiné souhlasila s tím, aby se Karolínin David nastěhoval k nám. Přišlo mi zbytečné, aby si platili byt, když mohou mít pro sebe celé druhé patro našeho domu.

Noci patří nám..

Karolína začala jako sestřička v nemocnici sloužit noční a my jsme byli s Davidem přes noc často úplně sami. Prvně mi to přišlo nepatřičné, ale dnes jsme za to oba rádi. Asi je vám to naprosto jasné. Spíme spolu, užíváme si sexu a vůbec nic na tom nechceme měnit. David jako mladý pětatřicetiletý kolouch je značně při chuti a navíc na něm příroda rozhodně nešetřila. Já jsem si sex užívala už jako mladá, ale teď s mladým milencem je to snad ještě lepší než kdy jindy.

Vlastně se pokaždé nemůžeme dočkat, až přijde náš čas a dcera nám nevědomky umožní mít zase volný prostor. Sama se mi svěřila s tím, že na sex dvakrát není, což vzhledem k Davidovým sexuálním potřebám není zrovna rozumné. Vlastně ji chráním před hrozícím rozchodem, kdyby si našel milenku a mimo sex k ní začal chovat navíc i nějaké ty city. Pamatuji si také na chvíle, kdy Karolína marodila, a my jsme se museli nějak nenápadně, nezávisle na sobě, vypařit z domu a sejít se na opuštěném parkoviště v lese, kde jsme na sedadle auta prožívali trestuhodné vyvrcholení.

Aby v tom nebyla láska…

Jenomže i přes vzájemné sympatie se nedokážu zbavit dojmu, že David je v našem vztahu o trochu dál než já. Leží vedle Karolíny v ložnici, a přitom mi píše erotické textovky, jak velkou má na mě chuť a že má v plánu se v noci vypařit a jít za mnou pro trochu toho kvalitního sexu.

Jeho pozornost si užívám, byť se musíme krotit, aby si Karolína nevšimla vzájemného jiskření. Jednou i manžel prohodil, že si mě David všímá víc než dcery. A to je celkem co říct, protože jinak on nevidí a neslyší.

Abych řekla pravdu, neumím si představit, že by naše večerní dostaveníčka měla jednu provždy skončit. A i když bych měla jisté výčitky mít, tak se jim kdoví jak moc nepoddávám. Jsem v tomto směru sobec, ale i tak se musíme mít na pozoru. A zřejmě díky tomu adrenalinu z možného odhalení se nám to zamlouvá ještě o kapku víc.

Na 100 % mě zatratíte a budete mě považovat na nemorální mrchu, která koná dvojnásobnou nevěru. A podvádí jak těžce pracujícího muže, tak také svoji jedinou dceru. Karolínu mám ráda, máme spolu báječný vztah, ale svého milence si jenom tak vzít nenechám.

Lada (47) z Prahy

Přečtěte si také:

 

S rozchodem se odmítám smířit

Příběh Jany: Jsem závislá na bývalém příteli. S rozchodem se odmítám smířit

Vášnivý polibek na veřejnosti? Za dob našich prababiček nemožné!

Sex za starých dobrých časů: Jak si užívaly naše prababičky?

Tereza (37): Otčím mě zneužíval, kvůli tomu žiji jako poustevník

Příběh Terezy (37): Otčím mě zneužíval, kvůli tomu žiju jako poustevník

reklama

Související témata: láska , nevěra , podvod , manželství , sex a vztahy , sex s mladším mužem , nevěra v rodině , mladší muž

reklama

Přečtěte si také

reklama