Sex a vztahy

21. února 2021 04:00

Martina Čerňanská

Příběh Terezy: Vdala jsem se za Tunisana a nebyl to pohádkový příběh

Vyhřátý písek, tyrkysová hladina moře, vy na lehátku a najednou všude vidíte jeho pohled. Dvoří se vám, nosí vám drinky, trhá květiny, povídá, jak jste nádherná. Začátky byly krásné, ale to, co následovalo poté, nebylo zrovna procházkou růžovou zahradou.

Tunisko je ráj pro všechny ženy

S drahým jsme se neustále hádali, a proto jsem se rozhodla, že vyrazíme se ségrou a máti na společnou dovolenou. Byla jsem za to neskutečně ráda a vzhledem k tomu, že jsme si chtěly užít komfort za pár tisíc, zvolily jsme právě Tunisko. Vlastně jsem byla unešená parádním servisem ze všech stran, který jsme si všechny užívaly plnými doušky. Když jsem seděla do pozdních hodin u bazénu a jen tak přemítala o životě, byla jsem v šoku, jak se večer všechno mění na doupě hříchu. Rusky posilněné nějakým tím drinkem se vrhají kolem krku místním barmanům, a dokonce ani manažeři si se svojí pozicí dvakrát hlavu nelámou a užívají si, co to jde, i když na hotelové nástěnce jste je zahlédli na rodinných fotkách, kde navíc psali něco o sobě. Opravdu zajímavý koncept muslimské víry.

Mávla jsem nad tím rukou a popíjela drink s paraplíčkem od mého oblíbeného barmana, dokonce mi do ubrousku namaloval srdíčko a lámavou angličtinou připsal i jakýsi vzkaz. Usmála jsem se a dál to neřešila, nechtěla jsem o mužích ani slyšet, natožpak být ta x-tá v pořadí. Tady by to totiž asi nijak jinak nebylo dost dobře možné.

O půl jedenácté se zavřel bar a k mému stolku dorazil Ramzi, moc milý chlap, který měl něco kolem čtyřicítky a na rozdíl od jiných chlíváků byl gentleman jak se patří. Posunky jsme se domluvili, že se potkáme až u třetího bazénu směrem k pláži, kam nedohlédne šéf ze své kanceláře. Byla jsem pro.

On byl prostě jiný, lepší a já v tom pěkně lítala

Došli jsme na pláž, povídali si v angličtině a on mě tu a tam říkal nádherné slůvka francouzsky. Prozatím nebyl ženatý, žil s matkou a strašně rád by založil rodinu. Byla jsem z něj unešená, neplazil se po mně, jako to dělali jiní, a na rozloučenou mi políbil ruku a pohladil tvář. A tak jsme naše večerní dýchánky u pláže opakovali večer co večer. Během dne mi nosil míchané nápoje, posílal růže na pokoj přes pokojské, a dokonce odrážel chtivé dvoření jiných pracovníků z hotelu. Cítila jsem se skvěle, žensky, chtěná, a moje sebevědomí náhle ožilo. A pak to přišlo, zamilovala jsem se do něj, a když mě pozval na večeři k němu domů, že prý jeho matka uvaří kuskus, s nadšením jsem souhlasila.

V den, kdy měl volno, pro mě přijel a kousek před hotelem mi podal helmu a jeli jsme k němu. Dům byl velmi prostý a jeho matka mi přišla moc milá, akorát měla takový zvláštně tajemný pohled, jako by mě sledovala ostřížím zrakem. Poděkovala jsem za jídlo, pomohla s nádobím a šli jsme se projít po městě, kouřili jsme šíšu, zašli si zatancovat a další den se domluvili, že z Djerby vyrazíme na pevninu do modrého bílého městečka Sidi Bou Said, kde se natáčel jeden z dílů Angeliky. Na schodech, po kterých Angelika běžela, mi vyznal lásku a já byla omámená. Začali jsme se líbat, objímat, bylo to tak nádherné. Ten večer samozřejmě přišlo i na sex. Na můj vkus byl trochu víc divoký a prudký, ale přece jen dlouho neměl ženu, tak mi to alespoň pak vysvětloval.

Den odjezdu jsem probrečela. Zašili jsme se do skladu s alkoholem, kde jsme si věnovali pár minut lásky. Slíbila jsem mu, že v srpnu zase přiletím, dala mu na sebe kontakt a celou tu dobu mi psal, a dokonce posílal dárečky na moji adresu. Naši mi říkali, že jsem praštěná a že to vážně přeháním. Já ho ale milovala s takovou intenzitou...

Komplikace, nenávist a zrada

V srpnu jsem v Tunisku opět prožila nádhernou třítýdenní dovolenou, on pak později přijel k nám a pak byla svatba. Nechtěl žít v Evropě, tudíž jsem chápala, že nejsem jeho vstupenkou, jak si zařídit lepší život někde jinde. Vzali jsme se podle místních zvyklostí a pak se to začalo po svatbě nějak divně zamotávat. Jeho matka měla skutečně zlý pohled a dost možná neměla srdce, byla chladná, zlá a z očí jí šlehaly blesky hněvu. Ona pro Ramziho chtěla jinou ženu, dceru sousedky, ne Češku, jak mi pověděla. Uklízela jsem, vařila a můj manžel byl zničený přístupem své matky, avšak nikoliv k mé osobě, ale k jeho. Nebavila se s ním, dávala mu jeho údajnou chybu, že si mě vzal, najevo, až dosáhla svého. A on se vážně šel na oko dvořit místní dívce. Ta mu dala košem, já se cítila podvedená, a tak si začal pletky s turistkami jako tehdy se mnou.

Jeho matka si asi zvykla na komfort, že je vše uklizeno, uvařeno nebo nevím, ale spolu s Ramzim mi schovala doklady. Byla jsem v pasti a strašně moc jsem chtěla domů. Hledala jsem na různých místech, ale pas nebyl nikde. Jednou jeho máti zkolabovala a já ji odvezla do nemocnice. Řekla mi, ať jdu k ní do pokoje a posunu třetí prkno od dveří doleva, kde má uschované potřebné doklady. Ve své slabosti si to neuvědomila, ale byl tam i můj pas. Sbalila jsem se, zabukovala letenky, napsala Ramzimu jasné sbohem a utekla.

Kvůli nepříjemným klepům jsem se odstěhovala do Prahy, kde nikdo o mém tuniském poklesku nemá ani tušení. Ženy a slečny, i když jsou dovolenkářské lásky tak opojné a krásné, nenechte se opít rohlíkem, maximálně si užijte nějaké to dobrodružství a utíkejte, jako by vám za patami hořelo. Nic lepšího pro svou budoucnost udělat nemůžete.

Tereza (33) z Prahy

Přečtěte si i další příběhy:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.