Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
Reklama

Příběh Terezy: Vdala jsem se za Tunisana a nebyl to pohádkový příběh

Vyhřátý písek, tyrkysová hladina moře vy na lehátku a na jednou všude vidíte jeho pohled. Dvoří se vám, nosí vám drinky, trhá květiny, povídá, jak jste nádherná. Začátky byly krásné, ale to, co ale následovalo po té, není zrovna procházkou růžovou zahradou.
Vydáno: 29.07.2017
Tereza v Tunisku štěstí nenašla
Autor: istock.com Tereza v Tunisku štěstí nenašla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tunisko je ráj pro všechny ženy

S drahým jsme se neustále hádali, a proto jsem se rozhodla, že vyrazíme se ségrou a máti na společnou dovolenou. Byla jsem za to neskutečně ráda a vzhledem k tomu, že jsme si chtěly užít komfort za pár tisíc, zvolily jsme právě Tunisko. Vlastně jsem byla unešená parádním servisem ze všech stran, který jsme si všechny užívaly plnými doušky. Když jsem sedět do pozdních hodin u bazénu a jen tak přemítala o životě, byla jsem v šoku, jak se večer všechno mění na doupě hříchu. Rusky posilněné nějakým tím drinkem se vrhají kolem krku místním barmanům a dokonce i manažeři si se svojí pozicí dvakrát hlavu nelámou a užívají si, co to jde, i když na hotelové nástěnce jste zahlédli na rodinných fotkách, kde navíc psali něco o sobě. Opravdu zajímavý koncept muslimské víry.

Mávla jsem nad tím rukou a popíjela drink s paraplíčkem od mého oblíbeného barmana, dokonce mi do ubrousku namaloval srdíčko a lámavou angličtinou připsal i jakýsi vzkaz. Usmála jsem se a dál to neřešila, nechtěla jsem o mužích ani slyšet, natožpak být ta x – tá v pořadí. Tady by to totiž asi nijak jinak nebylo dost dobře možné. O půl jedenácté se zavřel bar a k mému stolíku dorazil Ramzi, moc milý chlap, který měl něco kolem čtyřicítky a na rozdíl od jiných chlíváků, byl gentleman, jak se patří. Posunky jsme se domluvili, že se potkáme až u třetího bazénu směrem k pláži, kam nedohlédne šéf ze své kanceláře. Byla jsem pro.

On byl prostě jiný, lepší a já v tom pěkně lítala

Došli jsme na pláž, povídali si v angličtině a on mě tu a tam říkal nádherné slůvka francouzsky. Prozatím nebyl ženatý, žil s matkou a strašně rád by založil rodinu. Byla jsem z něj unešená, neplazil se po mně, jako to dělali jiní, a na rozloučenou mi políbil ruku a pohladil tvář. A tak jsme naše večerní dýchánky u pláže opakovaly večer co večer. Během dne mi nosil míchané nápoje, posílal růže na pokoj přes pokojské a dokonce odrážel chtivé dvoření jiných pracovníků z hotelu. Cítila jsem se skvěle, žensky, chtěná a moje sebevědomí náhle ožilo. A pak to přišlo, zamilovala jsem se do něj a když mě pozval na večeři k němu domů, že jeho matka uvaří kuskus, s nadšením jsem souhlasila.

V den, kdy měl volno, pro mě přijel a kousek před hotelem mi podal helmu a jeli jsme k němu. Dům byl velmi prostý a jeho matka mi přišla moc milá, akorát měla takový zvláštně tajemný pohled, jakoby mě sledovala ostřížím zrakem. Poděkovala jsem za jídla, pomohla s nádobím a šli jsme se projít po městě, kouřili jsme šíšu, zašli si zatancovat, a další den se domluvili, že z Djerby vyrazíme na pevninu do modrého bílého městečka Sidi Bou Said, kde se natáčel jeden z dílů Angeliky. Na schodech, po kterých Angelika běžela, mi vyznal lásku a já byla omámená tou stejnou čarodějkou jako on. Začali jsme se líbat, objímat, bylo to tak nádherné. Ten večer samozřejmě přišlo na i na sex. Na můj vkus byl trochu víc divoký a prudký, ale přece jen dlouho neměl ženu, tak mi to pak vysvětloval.

V den odjezdu jsem ronila byť ne slzy krokodýlí, zašili jsme se do skladu s alkoholem, kde jsme si věnovali pár minut lásky. Slíbila jsem mu, že v srpnu zase přiletím, dala mu na sebe kontakt a celou tu dobu mi psal a dokonce posílal dárečky na moji adresu. Naši mi říkali, že jsem praštěná a že to vážně přeháním. Já ho ale milovala s takovou intenzitou.

Komplikace, nenávist a zrada

V srpnu jsem v Tunisku opět prožila nádhernou třítýdenní dovolenou, on pak později přijel k nám a pak byla svatba. Nechtěl žít v Evropě, tudíž jsem chápala, že nejsem jeho vstupenkou, jak si zařídit lepší život někde jinde. Vzali jsme se podle místních zvyklostí a pak se to začalo po svatbě nějak divně zamotávat. Jeho matka měla skutečně zlý pohled a dost možná neměla srdce, byla chladná, zlá a z očí ji šlehaly blesky hněvu. Ona pro Ramziho chtěla jinou ženu, dceru sousedky, ne Češku, jak mi pověděla. Uklízela jsem, vařila a můj manžel byl zničený přístupem své matky, avšak nikoliv k mé osobě, ale k jeho. Nebavila se s ním, dávala mu jeho chybu si mě vzít najevo až dosáhla svého. A on se vážně šel na oko dvořit místní dívce. Ta mu dala košem, já se cítila podvedená a tak si začal pletky s turistkami jako tehdy se mnou.

Jeho matka si asi zvykla na komfort, že je vše uklizeno, uvařeno, nebo nevím, ale spolu s Ramzim mně schovala doklady. Byla jsem v pasti a strašně moc jsem chtěla domů. Hledala jsem na různých místech, ale pas nebyl nikde. Jednou jeho máti zkolabovala a já ji odvezla do nemocnice, řekla mi, ať jdu k ní do pokoje a posunu třetí prkno od dveří doleva, kde má uschované potřebné doklady. Ve své slabosti si to neuvědomila, ale byl tam i můj pas. Sbalila jsem se, zabukovala letenky, napsala Ramzimu jasné sbohem a utekla.

„Kvůli nepříjemným klepům jsem se odstěhovala do Prahy, kde nikdo o mém tuniském poklesku nemá ani tušení. Ženy a slečny, i když jsou dovolenkářské lásky tak opojné a krásné, nenechejte se opít rohlíkem, maximálně si užijte nějaké to dobrodružství a utíkejte, jakoby vám za patami hořelo. Nic lepšího pro svou budoucnost udělat nemůžete, než právě tohle,“ upozorňuje Tereza, která je z takových románku už nadobro vyléčená.

Tereza (33) z Prahy, před lety však ještě z Tuniska

Přečtěte si i další příběhy našich čtenářek: 

Každou ženu nebaví chodit do práce a dělat kariéru

Příběh Jitky (33): Jsem domácí puťka a miluju to!

Příběh Marty: Kvůli baráku mě bratr chtěl nechat vydědit

Příběh Marty: Kvůli baráku mě bratr chtěl nechat vydědit

Říkají mi Nevěsta na útěku

Příběh Ivany: Říkají mi Nevěsta na útěku

Zamilovala jsem se do exmanžela. Jsem divná?

Příběh Dany (35): Zamilovala jsem se do exmanžela. Jsem divná?

Článek je zařazen v: láska, hádky, rozvod, životní příběh, Tunis
Reklama