zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Příběh Veroniky: Je mi třicet a pořád jsem panna

ve třiceti jsem pořád panna
Autor: istock.com ve třiceti jsem pořád panna
cernanm , Vydáno: 01.05.2017
Na první pohled by to do mě nikdo neřekl. Sympatická, přitažlivá, avšak prozatím sexuálně nezkušená. Kdejaká patnáctka mě strčí do kapsy.

reklama

S několika muži jsem se scházela, avšak všichni na milování tak spěchali, že mě akorát znechutili a bylo po všem, a přitom to vypadalo vždycky tak slibně. Proto stále hledám a nenacházím takového muže, který mě bude mít rád a na sex si chvíli posečká. Třeba proto, že mu nepůjde jen o to jedno.

Slečna nezkušená

Když jsem se s mým tajemstvím svěřila své nejlepší kamarádce, byla v šoku a prvních pár minut mi to nechtěla věřit a hned mi oponovala se slovy, že se přece s muži stýkám a ráda. Všechno souhlasí, avšak musím říct, že jsem z dnešních mužů rozladěná čím dál víc. Asi moc dobře nevím, oč přicházím, i tak raději budu hledat toho ideálního mužského, než přijít o poctivost s chlapem, co se mi akorát vysměje. S láskou je to u mě na dlouhé lokty a hned tak se to asi nezmění.

Kamarádka mi tvrdí, ať to zbytečně moc neřeším a vlítnu na to, jinak se mi z mého odloženého prvního sexu vyklube pořádný komplex a já zůstanu sama jako zahořklá a stará panna. Navíc v mém pojetí by to bylo opravdu doslova. Neustále přemítám, kde nastala ta chyba, že jsem se nikdy k sexu nenechala mými známostmi vyprovokovat. Avšak jedno velké vysvětlení by tady bylo. Druhým mohu nakukat co chci, ale sama sobě a svým pocitům vůbec nic.

Bolavá zkušenost mi zkomplikovala sex, ukradla naděje a i důvěru v mužské

V osmnácti jsem se zamilovala do Adama, byl o několik let starší, miloval fotbal a měl ten nejkrásnější úsměv, který jsem kdy spatřila. A já milovala jeho s takovou intenzitou. Randili jsme spolu, pozorovali západ i východ slunce, počítali hvězdy na obloze a přitom se drželi za ruce jako zamilovaní blázni. O pár týdnů později jsem zjistila, že zamilovaná jsem byla jenom já. Protože on se vsadil s kamarády o bečku piva, že mě udolá a získá další zářez na pažbě. Když jsem se ho se slzami v očích zeptala, přiznal to a bavil se tím, že jsem té habaďůře uvěřila. Smál se jako pominutý a jen tak skrz zuby procedil, že bych byla v posteli stejně dřevo .

Prozření do reality vždycky bolí

Zůstala jsem jako opařená , on tohle všechno byl schopný hrát jen kvůli sexu a hloupé sázce.S touto události jsem se nesvěřila nikomu a možná jsem udělala chybu, protože jsem to v sobě zbytečně tutlala takovou dobu. Díky této zkušenosti mužům prostě nevěřím a nestojím o zlomené srdce a další potoky slz. I když se zařeknu, že se letos svému strachu nepoddám, tak to nevydržím a schůzky s možnými adepty dřív či později prostě utnu.

„Nechci zůstat sama, ale nemůžu si pomoct, nevím co s tím. Možná bych měla vyhledat pomoc odborníka, nebo do sebe kopnout pohárek vína a užít si rande i pod rouškou tmy se vším tím postelovým dobrodružstvím,“ vyjmenovává smutně své pohnutky Táňa, která i ve svém věku doufá, že snad někde na ni ten pravý stále čeká. I když prozatím má pořádný zpoždění.

Také nám Veronika do redakce napsala prosbu, zda byste se s ní podělily o váš názor, co si o tom myslíte. Tak neváhejte psát.. Možná právě váš příspěvek této milé brunetce změní život k lepšímu.

Veronika, Zlín

ZAJÍMÁTE NÁS: Zažila jste něco zajímavého? Napište nám svůj příběh na redakční mail: prima-zeny@iprima.cz s heslem Příběh. Děkujeme!

Přečtěte si i dalšá příběhy:

Jsem obézní a sama

Příběh Eriky: Jsem obézní a sama. Mohou za to rodiče

Kdo to nezažil, nedovede si život s autistou představit

Příběh Markéty: Byla jsem na vrcholu štěstí a měla všechno. A pak se nám narodil syn – autista

Alkohol mě dostal na dno, ale zvládla jsem to

Příběh Marty: Alkohol mě dostal na dno, ale zvládla jsem to

reklama

Související témata: láska , vztahy , milování , panna , Sex , životní příběh , příběhy

reklama

Přečtěte si také

reklama