Sex a vztahy

1. května 2017 14:00

Martina Čerňanská

Příběh Veroniky: Je mi třicet a pořád jsem panna

Na první pohled by to do mě nikdo neřekl. Sympatická, přitažlivá, avšak prozatím sexuálně nezkušená. Kdejaká patnáctka mě strčí do kapsy.

S několika muži jsem se scházela, avšak všichni na milování tak spěchali, že mě akorát znechutili a bylo po všem, a přitom to vypadalo vždycky tak slibně. Proto stále hledám a nenacházím takového muže, který mě bude mít rád a na sex si chvíli posečká. Třeba proto, že mu nepůjde jen o to jedno.

Slečna nezkušená

Když jsem se s mým tajemstvím svěřila své nejlepší kamarádce, byla v šoku a prvních pár minut mi to nechtěla věřit a hned mi oponovala se slovy, že se přece s muži stýkám a ráda. Všechno souhlasí, avšak musím říct, že jsem z dnešních mužů rozladěná čím dál víc. Asi moc dobře nevím, oč přicházím, i tak raději budu hledat toho ideálního mužského, než přijít o poctivost s chlapem, co se mi akorát vysměje. S láskou je to u mě na dlouhé lokty a hned tak se to asi nezmění.

Kamarádka mi tvrdí, ať to zbytečně moc neřeším a vlítnu na to, jinak se mi z mého odloženého prvního sexu vyklube pořádný komplex a já zůstanu sama jako zahořklá a stará panna. Navíc v mém pojetí by to bylo opravdu doslova. Neustále přemítám, kde nastala ta chyba, že jsem se nikdy k sexu nenechala mými známostmi vyprovokovat. Avšak jedno velké vysvětlení by tady bylo. Druhým mohu nakukat co chci, ale sama sobě a svým pocitům vůbec nic.

Bolavá zkušenost mi zkomplikovala sex, ukradla naděje a i důvěru v mužské

V osmnácti jsem se zamilovala do Adama, byl o několik let starší, miloval fotbal a měl ten nejkrásnější úsměv, který jsem kdy spatřila. A já milovala jeho s takovou intenzitou. Randili jsme spolu, pozorovali západ i východ slunce, počítali hvězdy na obloze a přitom se drželi za ruce jako zamilovaní blázni. O pár týdnů později jsem zjistila, že zamilovaná jsem byla jenom já. Protože on se vsadil s kamarády o bečku piva, že mě udolá a získá další zářez na pažbě. Když jsem se ho se slzami v očích zeptala, přiznal to a bavil se tím, že jsem té habaďůře uvěřila. Smál se jako pominutý a jen tak skrz zuby procedil, že bych byla v posteli stejně dřevo .

Prozření do reality vždycky bolí

Zůstala jsem jako opařená , on tohle všechno byl schopný hrát jen kvůli sexu a hloupé sázce.S touto události jsem se nesvěřila nikomu a možná jsem udělala chybu, protože jsem to v sobě zbytečně tutlala takovou dobu. Díky této zkušenosti mužům prostě nevěřím a nestojím o zlomené srdce a další potoky slz. I když se zařeknu, že se letos svému strachu nepoddám, tak to nevydržím a schůzky s možnými adepty dřív či později prostě utnu.

„Nechci zůstat sama, ale nemůžu si pomoct, nevím co s tím. Možná bych měla vyhledat pomoc odborníka, nebo do sebe kopnout pohárek vína a užít si rande i pod rouškou tmy se vším tím postelovým dobrodružstvím,“ vyjmenovává smutně své pohnutky Táňa, která i ve svém věku doufá, že snad někde na ni ten pravý stále čeká. I když prozatím má pořádný zpoždění.

Také nám Veronika do redakce napsala prosbu, zda byste se s ní podělily o váš názor, co si o tom myslíte. Tak neváhejte psát.. Možná právě váš příspěvek této milé brunetce změní život k lepšímu.

Veronika, Zlín

ZAJÍMÁTE NÁS: Zažila jste něco zajímavého? Napište nám svůj příběh na redakční mail: prima-zeny@iprima.cz s heslem Příběh. Děkujeme!

Přečtěte si i dalšá příběhy:

Sdílejte článek
Štítky láska Sex vztahy milování sex příběhy panna životní příběh

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.