Příběh Věry: Manžel miluje dámské prádélko – na sobě!

Když se Věra (36) podruhé vdávala, už se neřídila city, ale rozumem. Zdálo se, že zvolila dobře, jen kdyby to ze strany manžela neskřípalo v sexu. Když po roce zjistila příčinu, chtěla se okamžitě rozvést...

Vsadila jsem na jistotu a bezpečí

Karla jsem si vzala po roční známosti z ryze „praktických“ důvodů. Byl skvělá partie – rozvedený, bezdětný a navíc značně movitý podnikatel. Na všetečné otázky, jestli s mužem, třebaže dobře zajištěným, který je o šestnáct let starší a krásy taky moc nepobral, budu šťastná, jsem sebejistě přitakávala. Můj první manžel byl fešák a nakonec jsem ho živila a platila za něj dluhy. Karel sice moc krásy nepobral, ale byla jsem si jistá, že se na něj ve všem budu moct spolehnout, že se o mě postará. „Pořád mluvíš o majetku, ale... miluješ ho?“ zeptala se mě kamarádka a já se křečovitě zasmála. „Karla mám ráda, vážím si ho a to je důležitější než pomíjivá zamilovanost. Lásky se člověk nenají a po čase stejně vyprchá.“ Když se mě Monika zeptala, jestli lásku nepotřebuji ani k sexu, uchýlila jsem se ke lži. „Můžu tě ubezpečit, že v posteli si skvěle vyhovujeme.“ Jenže opak byl pravdou. Karel měl velké problémy s erekcí a jen zřídkakdy se zmohl na krátkou, nudnou soulož.

Manžel si dítě přál, ale ne syna

Po víc jak roce mi došla trpělivost a manželovi jsem navrhla, aby zašel za sexuologem. Chtěla jsem dítě, ale při tak bídné frekvenci pár minutových, nevzrušujících souloží jsem se obávala, že se mi otěhotnět hned tak nepodaří. Karel, kterého jsem znala jako klidného, laskavého muže, zareagoval nezvykle chladně. „To chceš, abych se před celým městem znemožnil? K žádnému doktorovi nepůjdu a pokud je pro tebe sex prioritou, měla sis vzít někoho mladšího!“ Nejsem nymfomanka, ale milování sotva dvakrát za měsíc mi vážně nestačilo. Na můj argument, že návštěva sexuologa není ostuda, navíc že problémy s erekcí doktoři už umí úspěšně vyléčit, se Karel smutně usmál a řekl, že věří, že mi časem moje přání splní. Jeho slova mě zatahala za uši. „MOJE přání?! Myslela jsem, že i ty toužíš po dítěti. Nebo se mýlím?“ Odpovědi manžela jsem vůbec nerozuměla: „Ne, ale mám strach, aby to nebyl kluk a nebyl po mně. Promiň, už se o tom nechci bavit!“

Kufřík mi vyrazil dech

O pár dní později Karel služebně odjel mimo republiku a tentokrát jsem byla ráda, že jsem sama – pořád jsem přemýšlela, proč a z čeho by měl mít v případě narození syna strach. Abych přišla na jiné myšlenky, dala jsem se do úklidu. Když jsem v Karlově ložnici (spali jsme odděleně) otevřela skříň, abych zkontrolovala, jestli není nutné zanést některý z obleků do čistírny, na dně jsem uviděla mně neznámý kufřík, z kterého vyčuhovalo cosi jako punčocha.

Zvědavě jsem nazvedla víko a úlekem vykřikla – kufr byl napěchovaný dámskými kalhotkami, podprsenkami, podvazkovými pásy, punčochami, parukami i lodičkami! Víko jsem prudce zaklapla a zdrceně zašeptala: „Proboha, já si vzala úchyla!“ Když se druhý den Karel vrátil domů, beze slova jsem před něj položila kufřík. Smutně pokýval hlavou a přiznal, že už od puberty si obléká dámské prádlo, že ho to velmi vzrušuje a jedině tak dosáhne dlouhodobé erekce. „Vím, dávno jsem měl vyhledat pomoc odborníka, jenže jsem věřil, že to zvládnu sám, že mi to nebude komplikovat život. Ale nejde to, sama víš, jak to se mnou v posteli dopadá. I proto se se mnou moje první žena rozvedla. Když mě začala podezírat z nevěry, přiznal jsem se jí a ona hned druhý den podala žádost o rozvod. Odpusť, že jsem to před tebou tajil, moc tě miluju a nechci tě ztratit. Ale moje úchylka není nebezpečná a kdybych se s tebou mohl milovat v dámským prádle, neměl bych v sexu...“ Zacpala jsem si uši a s brekem utekla do své ložnice.

Fetišismus je erotické zaměření na určité druhy předmětů (např. prádlo, boty, doplňky atp.) či na jisté části těla, např. vlasy, prsa nebo nohy. (Zdroj: Wikipedie)

Rodina mi za to přemáhání stojí

Vážím si Karla jako člověka, mám ho ráda a když mě odborníci, které manžel konečně vyhledal, ujistili, že jeho úchylka – fetišismus – není nebezpečná ani dědičná, z rozvodu jsem ustoupila. Před prvním sexem, který jsem mu povolila v „kostýmku“, jsem se pořádně opila. I když mi to přišlo šílené a zvrácené, na manžela to mělo úžasný vliv. Poprvé jsem s ním prožila dlouhý, kvalitní sex i orgasmus a po třech měsících jsem otěhotněla! V září Klárka oslavila tři roky a kolem Vánoc jí Ježíšek nadělí sestřičku. Je pravda, že dodnes mi sex s manželem navlečeným do dámského prádla dá velké přemáhání a tuhle „maškarádu“ podstupuji maximálně dvakrát do měsíce, ale naše již brzy dvě holčičky za to přemáhání rozhodně stojí!

Věra (36)

ZAJÍMÁTE NÁS: Zažila jste něco zajímavého? Napište nám svůj příběh na redakční mail: prima-zeny@iprima.cz s heslem Příběh. Děkujeme!

Přečtěte si i další příběhy našich čtenářů:

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.