zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Přítel mi odpustil nevěru, miluje mě, ale šťastní nejsme

Má cenu žít ve vztahu, který nefunguje?
Autor: Thinkstock Má cenu žít ve vztahu, který nefunguje?
anna kopečková , Vydáno: 30.04.2016
Opět je tu pro vás poradna guru Káji... Pro ty, kteří ještě netuší, kdo to je, nejdříve vysvětlení, kdo to vlastně je a co vám bude každý týden přinášet.

reklama

 

Guru Kája je náš kolega Karel, velký gentleman, milovník a obránce něžného pohlaví. Pokud má některá z nás problém, jdeme za ním. Karel totiž vždycky ví, jak se v dané situaci zachovat, a velice pohotově a s vehemencí sobě vlastní to nám, svým kolegyním, sdělí. Nutno dodat, že naši partneři z toho skoro vždy vylezou jako totální nadsamci a uzurpátoři, které on by trestal nejméně týdenní hladovkou, v horších případech měsícem bez sexu nebo rovnou rozchodem či rozvodem.

A protože si myslíme, že je škoda, abychom si Káju nechávaly jen pro sebe a aby radil a pomáhal jen nám, rozhodly jsme se, že se o něj s vámi, utiskovanými ženami, podělíme.

Tedy – pište nám o svých vztahových problémech na náš mail prima-zeny@iprima.cz a nebo do zpráv na našem Facebooku… facebook.com/PrimaZeny.cz/

Všechny vaše dotazy a bolístky předáme našemu, a teď už i vašemu Kájovi, aby vám poradil, jak ty naše chlapy, děti, další členy rodiny nebo jiné narušitele našich poklidných životů zpracovat.

Už teď se prý nemůže dočkat, aby mohl zasáhnout a podat vám pomocnou mužskou ruku a oporu v těžkých životních situacích.


Jako další nám napsala čtenářka Ivanka, které děkujeme za následující dotaz...

Svému příteli jsem byla nevěrná dohromady čtyřikrát. Důvodem bylo, že mi neuměl dát najevo pořádně city a já si myslela, že to se mnou nemyslí vážně. Tak jsem si užívala. Po roce našeho vztahu to všechno zjistil. Nervově se zhroutil a skončil přes noc na psychiatrii, protože to nezvládl. Druhý den ráno za mnou přišel a řekl mi, že mě miluje a odpouští mi. Letos jsme spolu 5 let a náš vztah je naprosto bezvýznamný a ani jeden z nás není schopen to ukončit.

 

A co na to Guru Kája?

Klíčem k ukončení vztahu bývá jediná věc - uvědomit si, že si každý z vás časem najde někoho jiného. Podobně "vyhořelé" páry obvykle drží pohromadě zejména strach z toho, že pro člověka "tam venku" není nikdo jiný. Že když ztratí současného partnera, už si nikdy jiného nenajde, což je minimálně statisticky nesmysl. Ano, najednou vedle sebe nemít někoho, na koho je člověk mnoho let zvyklý, bude zprvu neuvěřitelně depresivní. Časem se ale situace zlepší a voila, najednou se zjeví další osoba, s níž si člověk dovede představit společný život. Čím dříve se ji vydáte hledat, tím lépe. Nikdo totiž nemládneme a marnit další roky života není zrovna geniální řešení.

Tvůj guru KájaNěkdy se prostě neubráníme a musíme se k tomu vyjádřit i my – Prima ŽENY...

Milá Ivanko!

Zkus se sama sebe zeptat, proč jsi ještě se svým přítelem. Je to proto, že ho pořád miluješ? Nebo je to jen ze soucitu? Protože máš výčitky, že jsi ho zradila? A myslíš si, že Tě Tvůj přítel miluje? Podle mě asi ne, protože kdokoli jiný by se sakra snažil po tom, co se stalo, aby si svou přítelkyni udržel. Tvůj přítel Tě nejspíš jen psychicky vydírá, protože má strach zůstat sám. Stejně jako se bojíš Ty. Říká se, že kdo nic neudělá, nic nezkazí. Ale ani nic nezíská. Takže se budeš muset rozhodnout. Žít tak nějak podivně s člověkem, kterého nejspíš už ani nemiluješ a jsi s ním jen ze soucitu. Nebo do toho konečně praštit a začít konečně ŽÍT a být šťastná. 

Za Prima ŽENY – Anna

7 důvodů, proč třicátníci podvádějí své ženy

Zjištění, že je vám partner nevěrný, převrátí život vzhůru nohama. Podvedený člověk se cítí, jako by mu druhý vrazil kudlu přímo do srdce, a přemýšlí, zda má vztah ukončit hned, nebo jestli to dokáže nějak překonat. Záleží na každém jednotlivci, jak se s nevěrou dokáže vypořádat, vždy je však lepší jí předcházet.

Neexistuje žádný ověřený recept, jak lze podvádění zabránit. Pokud jeden z partnerů bude chtít svého druha podvést, udělá to, i kdybyste se na hlavu stavěli. Podle psychologů ale existuje řada důvodů či situací, které riziko nevěry zvyšují. Pojďme se podívat, jaké důvody nejčastěji mají muži po třicítce.

Krize identity

Krize identity

Asi každý zná krizi středního věku, ale ona krize může přijít v každém věku, nezáleží na tom, jestli je člověku dvacet nebo šedesát. Termín znamená pouze to, že někdo hledá nový smysl svého života nebo nějaké vzrušení, které ho vytrhne z šedi každodenních dnů.

 

Vidíte-li na svém muže příznaky počínající krize, zaveďte s ním na toto téma řeč a promluvte si o tom, co vlastně hledá a jak to udělat, abyste byla součástí jeho nové cesty i vy. Řekněte mu, že víte, že se mění a vyvíjí, a že chcete být jeho součástí. Podělte se o své sny, touhy i nové cíle, zkuste vymyslet něco nového, co byste mohli dělat dohromady. Nebo se překonejte a zapojte se nějakým způsobem do věcí, které chce dělat on.

 

Máte rádi sportovkyně? Můžete jim to udělat přímo na kolečkových bruslích!

Panny na sex – Pohled na ně vás bude děsit až do konce života

Manžel se stěhuje k těhotné milence

Pavla (34): Manžel se stěhuje ke své těhotné milence

 

 

 

reklama

Související témata: Sex , panna

reklama

Přečtěte si také

reklama