Přítel mi odpustil nevěru, miluje mě, ale šťastní nejsme

Opět je tu pro vás poradna guru Káji... Pro ty, kteří ještě netuší, kdo to je, nejdříve vysvětlení, kdo to vlastně je a co vám bude každý týden přinášet.

Guru Kája je náš kolega Karel, velký gentleman, milovník a obránce něžného pohlaví. Pokud má některá z nás problém, jdeme za ním. Karel totiž vždycky ví, jak se v dané situaci zachovat, a velice pohotově a s vehemencí sobě vlastní to nám, svým kolegyním, sdělí. Nutno dodat, že naši partneři z toho skoro vždy vylezou jako totální nadsamci a uzurpátoři, které on by trestal nejméně týdenní hladovkou, v horších případech měsícem bez sexu nebo rovnou rozchodem či rozvodem.

A protože si myslíme, že je škoda, abychom si Káju nechávaly jen pro sebe a aby radil a pomáhal jen nám, rozhodly jsme se, že se o něj s vámi, utiskovanými ženami, podělíme.

Tedy – pište nám o svých vztahových problémech na náš mail prima-zeny@iprima.cz a nebo do zpráv na našem Facebooku… facebook.com/PrimaZeny.cz/

Všechny vaše dotazy a bolístky předáme našemu, a teď už i vašemu Kájovi, aby vám poradil, jak ty naše chlapy, děti, další členy rodiny nebo jiné narušitele našich poklidných životů zpracovat.

Už teď se prý nemůže dočkat, aby mohl zasáhnout a podat vám pomocnou mužskou ruku a oporu v těžkých životních situacích.

Jako další nám napsala čtenářka Ivanka, které děkujeme za následující dotaz...

Svému příteli jsem byla nevěrná dohromady čtyřikrát. Důvodem bylo, že mi neuměl dát najevo pořádně city a já si myslela, že to se mnou nemyslí vážně. Tak jsem si užívala. Po roce našeho vztahu to všechno zjistil. Nervově se zhroutil a skončil přes noc na psychiatrii, protože to nezvládl. Druhý den ráno za mnou přišel a řekl mi, že mě miluje a odpouští mi. Letos jsme spolu 5 let a náš vztah je naprosto bezvýznamný a ani jeden z nás není schopen to ukončit.

A co na to Guru Kája?

Klíčem k ukončení vztahu bývá jediná věc - uvědomit si, že si každý z vás časem najde někoho jiného. Podobně "vyhořelé" páry obvykle drží pohromadě zejména strach z toho, že pro člověka "tam venku" není nikdo jiný. Že když ztratí současného partnera, už si nikdy jiného nenajde, což je minimálně statisticky nesmysl. Ano, najednou vedle sebe nemít někoho, na koho je člověk mnoho let zvyklý, bude zprvu neuvěřitelně depresivní. Časem se ale situace zlepší a voila, najednou se zjeví další osoba, s níž si člověk dovede představit společný život. Čím dříve se ji vydáte hledat, tím lépe. Nikdo totiž nemládneme a marnit další roky života není zrovna geniální řešení.

Tvůj guru Kája

Někdy se prostě neubráníme a musíme se k tomu vyjádřit i my – Prima ŽENY...

Milá Ivanko!

Zkus se sama sebe zeptat, proč jsi ještě se svým přítelem. Je to proto, že ho pořád miluješ? Nebo je to jen ze soucitu? Protože máš výčitky, že jsi ho zradila? A myslíš si, že Tě Tvůj přítel miluje? Podle mě asi ne, protože kdokoli jiný by se sakra snažil po tom, co se stalo, aby si svou přítelkyni udržel. Tvůj přítel Tě nejspíš jen psychicky vydírá, protože má strach zůstat sám. Stejně jako se bojíš Ty. Říká se, že kdo nic neudělá, nic nezkazí. Ale ani nic nezíská. Takže se budeš muset rozhodnout. Žít tak nějak podivně s člověkem, kterého nejspíš už ani nemiluješ a jsi s ním jen ze soucitu. Nebo do toho konečně praštit a začít konečně ŽÍT a být šťastná.

Za Prima ŽENY – Anna

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.