zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Romantika jako ze stříbrného plátna aneb 3x tip na prvomájové rande

Jahody a sekt nikdy nezklamou
Autor: iStock Jahody a sekt nikdy nezklamou
anna kopečková , Vydáno: 30.04.2017
Lehké mrazení v podbřišku, letmé doteky a chvění. I když po tom stále toužíme, často většina z toho během vztahu postupně vyprchá. Proto občas hlavně my ženy rády utíkáme od všední reality k filmovým postavám. Jaké by to bylo prožít na vlastní kůži nejžhavější filmové scény?

reklama

K znovuobjevení kouzla svádění nepotřebujete drahé restaurace či výlet do Paříže. Prostředí našich obýváků a ložnic může se správným filmem poskytnout mnohé, dosud netušené možnosti. Všimli jste si někdy, že součástí snad každé erotické scény je sklenka bublinek? Nezapomeňte si tedy ke sledování filmu přichystat jednu vychlazenou lahev. Dobrý sekt totiž stimuluje smysly a dokáže probudit vaše nejvášnivější představy.

Hrátky s jídlem nezklamou

Devět a půl týdne je oblíbenýfilm se silným erotickým nábojem. Obzvlášť jedna scéna se zapsala nejen do historie kinematografie, ale hlavně do mysli všech, kteří snímek viděli. Elizabeth (Kim Basinger) sedí se zavázanýma očima u otevřené lednice, zatímco jí John (MickeyRourke) dává ochutnat, co mu přijde pod ruku:

Tuto rozvernou hru si můžete zahrát i se svým partnerem. Ujistěte se, že máte lednici plnou vhodných potravin různých textur a chutí, jako jsou sýry, různé ovoce, nakládané třešně, čokoláda nebo puding. Abyste zbystřili své chutě, prokládejte sousta sektem. Protože jde o hru smyslů, zvolte něco výjimečného, jako je například Bohemia Sekt La Fleur, který funguje i jako afrodiziakum a rozhodně vás nažhaví. Ale musíme vás varovat, stejně jako ve filmu tahle smyslná hra neskončí jen u jídla…

Snídaně v peřinách

Sekt nemusí znamenat jen začátek příjemného večera. Můžete si ho dopřát i netradičně, jako
ve Snídani u Tiffanyho. „Nepamatuju si, že bych už někdy dřív pil šampaňské před snídaní. K snídani už při pár příležitostech ano, ale nikdy před,“ říká Paul (George Peppard), který se bláznivě zamiluje do hlavní hrdinky Holly (AudreyHepburn):

Snídaně u Tiffanyho

 

Využijte toho, že ráno na 1. máje nemusíte nikam spěchat, zůstaňte v posteli a zkuste si uspořádat romantický brunch. Udělejte si toasty, slaninu, vajíčka, nakrájejte ovoce a namíchejte mimosu. Koktejl z jednoho dílu sektu a jednoho dílu vychlazeného pomerančového džusu vám rozhodně zpříjemní ráno. Odpadne rozmrzelost a z postele se vám nebude chtít vylézt ani po snídani.

Odstíny vášně

Miluje ho celý svět, nestyďte se tomu propadnout také. Myslíme to doslova, odhoďte stud, protože ten nemá v následujícím filmu co dělat. Máte chuť si trochu okořenit intimní život s partnerem, ale nevíte, jak mu naznačit, po čem toužíte? Chtěla byste se mu odevzdat a projednou vyměnit romantiku za drsnější hrátky? Film Padesát odstínů šedi (nebo temnoty) to udělá za vás. Než ho pustíte, oblékněte si pod župánek sexy spodní prádlo, dejte vychladit třeba italské Prosecco a ujistěte se, že někde blízko po ruce leží stříbrná kravata, jakou nosil pan Grey. Zbytek už přijde sám.

Padesát odstínů vášně

 

Muži se sice tváří, že je tenhle erotický bestseller vůbec nebaví, ale až uvidí filmovou verzi, nenechá ho to chladným.

Malá party ještě nikoho nezabila - tip pro nezadané

Kdo by nechtěl zažít osudovou lásku jako z Velkého Gatsbyho? Je jedno, jestli máte raději klasickou, nebo novou verzi filmu, Velký Gatsby ve vás ihned probudí chuť na kaviár, sekt a charleston až do rána. Navštivte s kamarádkami jednu z elektroswingových tančíren, se kterými se roztrhl pytel. Kostýmy a dobová hudba s moderním nádechem vás přenesou do dvacátých let a na parketu si pořádně rozproudíte krev. A třeba si odsud odvedete domů i svého Jaye Gatsbyho. Nebojte se ho oslovit, dejte si skleničku na uvolnění a jděte na věc! Ostatně sám autor knižní předlohy F.S.Fitzgerald řekl: „Příliš mnoho všeho škodí, ale příliš mnoho šampaňského je tak akorát.“

Velký Gatsby
-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:

Když je venku krásně, randěte v přírodě. Stačí deka, dobré víno a pár dobrot v košíku.

Rande jako víno: Nechte se inspirovat

5 fází randění: Na co si v každé z nich dát pozor?

Jak to, že když jsme se seznámili, říkal mi, že mě miluje, byli jsme spolu každý den, a najednou mi Toho, kdo nás přitahuje, s kým si máme vždycky co říct, jehož hodnoty jsou v souladu s našimi. Autor knížek o vztazích, John Gray, popisuje v knize "Mars a Venuše na rande" pět fází navazování intimního vztahu: přitažlivost, nejistota, exkluzivita, intimita a závazek. Podle něj najdeme toho správného partnera tak, že s ní nebo s ním úspěšně projdeme všemi fázemi „randění“.

1. Přitažlivost

5 fází randění - Obrázek 6

V začátku vztahu ji budujeme pomocí rituálů, kterými se žena nechává dobývat. Muž požádá o telefonní číslo, přinese květiny, zaplatí večeři, otvírá dveře, pomáhá do kabátu… Žena tato romantická gesta přijímá a oceňuje a to bez pocitu, že se tím pádem stává mužovou dlužnicí a musí mu jeho snahu nějak kompenzovat. Samotné přijetí a ocenění toho, co muž nabízí, je totiž pro muže dostatečným darem a pomáhá vytvářet zdravou dynamiku. Patří sem i konverzace, ve které se zdravě střídá sdělování informací s nasloucháním a zájmem o druhého. A také přirozená chemie. Ta může být jak zdravá, tak nezdravá. Počáteční chemie založená na nezdravých základech časem vyprchá nebo dá vzniknout vztahům vedoucím ke vzájemné závislosti, ne lásce. Zdravý vztah funguje na principu "potřebuji tě, protože tě miluji" a ne "miluji tě, protože tě potřebuji."

 Jak vidí sex na prvním rande čeští muži a ženy?

Jak vidí sex na prvním rande čeští muži a ženy? Víme víc!

reklama

Související témata: rande , sekt , romantika , Velky Gatsby , lásky čas , první máj , prvomájové rande , 9 a půl týdne , snídaně u tiffanyho

reklama

Přečtěte si také

reklama