Sex a vztahy

6. ledna 2016 04:20

Lucie Průchová

Sexting vám pomůže zlepšit sex v reálném životě!

Znáte termín sexting? Víte, co se skrývá za tímto slovem? Na Wikipedii najdete toto: Sexting označuje elektronické rozesílání textových zpráv, fotografií či videí se sexuálním obsahem.

Nový průzkum ukázal, že lidé, kteří se navzájem vzrušují sexuálními esemeskami, mají daleko kvalitnější sex i naživo.

Zapomeňte na šeptání sprostých slovíček jen do jeho ouška a vyzkoušejte něco jiného… Pošlete mu esemesku, ve které mu barvitě popíšete, jak se na něj těšíte a co budete dělat, až přijde domů. Do detailů popište, jak se mu postaráte o jeho nádobíčko. To ho dostane do varu a váš sexuální život nabere na obrátkách.

Dobrou zprávou je, že podle průzkumu to většina z nás již praktikuje. Vědci z Drexel University oslovili více než 800 lidí a zjistili, že 8 lidí z 10 ve věku 18–86 let se přiznalo k odesílání a přijímání lechtivých zpráv s prostopášnými slovy nebo pikantními fotkami. Možná byste se divili, co za fotografie si posílá vaše babička s pánem, který k ní chodí o víkendu na kafíčko. Třeba to nebudou jen obrázky její rozkvetlé zahrádky a čerstvě upečené bábovky, která na něj ke kávičce čeká :-)

Holky, zjistěte si, jak na tom vaše babička je, mohly byste si s ní možná hezky popovídat a předat si vzájemné zkušenosti…

Tato praktika je dobrá, zvláště pokud máte vážný vztah. Lidé, kteří milovali posílat si takovéto zprávy od začátku vztahu, se v sexu prý nenudí ani po čase – když začíná vztah upadat do stereotypu, stačí vytáhnout osvědčené metody. Máte už vyzkoušené, že to funguje.

Pro všechny single dámy máme však upozornění: ne, abyste začaly rozesílat své „lechtivé“ fotky všem potenciálním partnerům. Na začátku vztahu by to některé mohlo dost vyděsit a mohli by vzít do zaječích, i kdybyste měla míry 90–60–90. Případně by si mohli myslet, že váš zájem o něj je jen povrchní a jde vám jen o sex, a to by mohlo škodit při vytváření „normálního vztahu“.

Jedno je jasné, je to skvělá věc, která dopřává párům více způsobů, jak otevřeně komunikovat o sexu.

Tak honem, vezměte do ruky své telefony a napište pár ohnivých slovíček, odměna bude jistě sladká!

Sdílejte článek
Štítky sex Wikipedie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.