Vibrátor: 6 věcí, které by o něm měla vědět každá žena

Nedávno se jedné ženě stalo, že jí partner zastrčil vibrátor do zadního otvoru tak nešikovně, že musela podstoupit hodinovou operaci, aby jí ho vyndali. Nic příjemného. A určitě není první ani poslední ženou, která dělala se sexuálními hračkami něco, co neměla.

I když v tomto případě byl na vině spíše její přítel.

S vibrátorem si samozřejmě můžete užívat až do aleluja, jenom se pro jistotu řiďte těmito radami. Pak bude i sex s vibrátorem 100 % bezpečný.

1. Nepoužívejte svůj starý vibrátor na anální hrátky

V tomto případě se nevyplácí šetřit a mít jeden jediný vibrátor na oba otvůrky. „Dozadu" potřebujete speciální vibrátor, který je obvykle o něco menší. Existuje totiž poměrně vysoká šance, že by mohlo dojít ve vašem análním otvoru k trhlinkám. Tato dírka totiž není primárně určena k sexuálnímu ukojení. Navíc by se vám tam mohl klasický vibrátor zaseknout. Jestli to ovšem chcete vyzkoušet, použijte hodně lubrikantu a také speciální druh vibrátoru. V obchodech s touto tématikou najdete několik velikostí - vyberte si určitě o něco menší, než je váš vaginální vibrátor.

2. Nepřendávejte jediný vibrátor zepředu dozadu a zase zpátky

Určitě vás napadne, že se jedná o podobnou situaci jako v předchozím bodě, tedy že je vhodné a bezpečné používat „tam vzadu" speciální anální vibrátor, který je menší. Dalším důvodem ovšem je možný přenos bakterií z análního otvoru do vaginálního. Tím by se mohla rozvinout nepříjemná vaginální infekce. Jestliže si ale nemůžete pomoci a máte pouze jeden vibrátor, zastrčte ho nejprve vpředu, pak vzadu, nikdy ne naopak.

3. Nemějte výčitky, že používáte vibrátor příliš často

Existuje obecná obava, že když nadměrně využíváte k dosažení orgasmu vibrátor, nebudete se pak moci vzrušit jinak než za pomoci tohoto zázračného přístroje. Nicméně neexistují žádné důkazy, že tomu tak skutečně je. Přesto ale některé ženy mohou tvrdit, že po dlouhodobém užívání vibrátoru mají problém dosáhnout s partnerem orgasmu, nebo je pro ně málo intenzivní. Nejspíše se ale jedná o nějaký psychický blok. Jestli tedy patříte do této nepočetné skupinky žen, zkuste si dát od vibrátoru pauzu a více s partnerem experimentujte jinými formami stimulace, než jste byli doposud zvyklí. Případně občas do vašeho milování zapojte i tolik milovaný vibrátor.

4. Vyhněte se lubrikantu na bázi silikonu

Tohle tvrzení patří do kategorie „škodlivé pro vibrátor". Oba ale přece musíte být zdraví a ve formě, je to tak? Většina vibrátorů je vyrobena ze silikonu, což je fajn. Nicméně v kombinaci s lubrikačním gelem na bázi silikonu může dojít k narušení povrchu vašeho drahého společníka. To přece nechcete. Jak tedy řešit nižší vlhkost? Třeba použitím lubrikantů na bázi vody. Pokud je to na vás přesto málo vlhké, nevzdávejte se svého osvědčeného gelu, jenom nejprve na vibrátor natáhněte kondom. Může se vám to zdát trochu otravné, ale má to i svou výhodou - hračka pro dospělé zůstane krásně čistá.

5. Necestujte nezodpovědně

Berete si vašeho miláčka také na dovolenou nebo na výlet? Proč ne, je skvělé mít záruku orgasmu i mimo vaši postel. Jen ho vždycky raději rozložte, aby se vám neponičil. A taky ho pečlivě zabalte a zavřete si pořádně kufr. Určitě netoužíte po tom, aby vám z něj vaše oblíbená hračka vypadla před zraky všech spolucestujících.

6. Nebuďte přehnaně bázlivá

To myslíme vážně. Bez ohledu na to, kolik nastavení a různých „levelů“ váš vibrátor má, se nemusíte bát, že si ublížíte. Jestliže vám to dělá dobře, není třeba mít obavy, že si třeba rozdrtíte klitoris. Ani se nemusíte děsit toho, že by se ve vás mohl vibrátor ztratit. Vagina je přeci ohraničený orgán. Pokud vás tedy dráždění nebolí, ale dokáže vás pěkně rozhicovat, určitě vám nic nehrozí. Maximálně nejintenzivnější orgasmus vašeho života. A to za to přece stojí, ne?

-šp-

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.