zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vibrátor: 6 věcí, které by o něm měla vědět každá žena

Vibrátor je skvělá hračka, když ho používáte správně
Autor: iStock Vibrátor je skvělá hračka, když ho používáte správně
anna kopečková , Vydáno: 23.08.2017
Nedávno se jedné ženě stalo, že jí partner zastrčil vibrátor do zadního otvoru tak nešikovně, že musela podstoupit hodinovou operaci, aby jí ho vyndali. Nic příjemného. A určitě není první ani poslední ženou, která dělala se sexuálními hračkami něco, co neměla.

reklama

I když v tomto případě byl na vině spíše její přítel.

S vibrátorem si samozřejmě můžete užívat až do aleluja, jenom se pro jistotu řiďte těmito radami. Pak bude i sex s vibrátorem 100 % bezpečný.

1. Nepoužívejte svůj starý vibrátor na anální hrátky

V tomto případě se nevyplácí šetřit a mít jeden jediný vibrátor na oba otvůrky. „Dozadu" potřebujete speciální vibrátor, který je obvykle o něco menší. Existuje totiž poměrně vysoká šance, že by mohlo dojít ve vašem análním otvoru k trhlinkám. Tato dírka totiž není primárně určena k sexuálnímu ukojení. Navíc by se vám tam mohl klasický vibrátor zaseknout. Jestli to ovšem chcete vyzkoušet, použijte hodně lubrikantu a také speciální druh vibrátoru. V obchodech s touto tématikou najdete několik velikostí - vyberte si určitě o něco menší, než je váš vaginální vibrátor.

2. Nepřendávejte jediný vibrátor zepředu dozadu a zase zpátky

Určitě vás napadne, že se jedná o podobnou situaci jako v předchozím bodě, tedy že je vhodné a bezpečné používat „tam vzadu" speciální anální vibrátor, který je menší. Dalším důvodem ovšem je možný přenos bakterií z análního otvoru do vaginálního. Tím by se mohla rozvinout nepříjemná vaginální infekce. Jestliže si ale nemůžete pomoci a máte pouze jeden vibrátor, zastrčte ho nejprve vpředu, pak vzadu, nikdy ne naopak.

3. Nemějte výčitky, že používáte vibrátor příliš často

Existuje obecná obava, že když nadměrně využíváte k dosažení orgasmu vibrátor, nebudete se pak moci vzrušit jinak než za pomoci tohoto zázračného přístroje. Nicméně neexistují žádné důkazy, že tomu tak skutečně je. Přesto ale některé ženy mohou tvrdit, že po dlouhodobém užívání vibrátoru mají problém dosáhnout s partnerem orgasmu, nebo je pro ně málo intenzivní. Nejspíše se ale jedná o nějaký psychický blok. Jestli tedy patříte do této nepočetné skupinky žen, zkuste si dát od vibrátoru pauzu a více s partnerem experimentujte jinými formami stimulace, než jste byli doposud zvyklí. Případně občas do vašeho milování zapojte i tolik milovaný vibrátor.

4. Vyhněte se lubrikantu na bázi silikonu

Tohle tvrzení patří do kategorie „škodlivé pro vibrátor". Oba ale přece musíte být zdraví a ve formě, je to tak? Většina vibrátorů je vyrobena ze silikonu, což je fajn. Nicméně v kombinaci s lubrikačním gelem na bázi silikonu může dojít k narušení povrchu vašeho drahého společníka. To přece nechcete. Jak tedy řešit nižší vlhkost? Třeba použitím lubrikantů na bázi vody. Pokud je to na vás přesto málo vlhké, nevzdávejte se svého osvědčeného gelu, jenom nejprve na vibrátor natáhněte kondom. Může se vám to zdát trochu otravné, ale má to i svou výhodou - hračka pro dospělé zůstane krásně čistá.

5. Necestujte nezodpovědně

Berete si vašeho miláčka také na dovolenou nebo na výlet? Proč ne, je skvělé mít záruku orgasmu i mimo vaši postel. Jen ho vždycky raději rozložte, aby se vám neponičil. A taky ho pečlivě zabalte a zavřete si pořádně kufr. Určitě netoužíte po tom, aby vám z něj vaše oblíbená hračka vypadla před zraky všech spolucestujících.

6. Nebuďte přehnaně bázlivá

To myslíme vážně. Bez ohledu na to, kolik nastavení a různých „levelů“ váš vibrátor má, se nemusíte bát, že si ublížíte. Jestliže vám to dělá dobře, není třeba mít obavy, že si třeba rozdrtíte klitoris. Ani se nemusíte děsit toho, že by se ve vás mohl vibrátor ztratit. Vagina je přeci ohraničený orgán. Pokud vás tedy dráždění nebolí, ale dokáže vás pěkně rozhicovat, určitě vám nic nehrozí. Maximálně nejintenzivnější orgasmus vašeho života. A to za to přece stojí, ne?

-šp-

Mohlo by vás taky zajímat:

Není lubrikant, jako lubrikant

Lubrikant: Co byste měla vědět, než ho použijete?

Erotické hračky, které vám (možná) změní život

Erotické hračky, které vám (možná) změní život

6 tipů, jak dosáhnout orgasmu bez pomoci vibrátoru

Nejdřív se uvolněte

Orgasmus bez vibrátoru uvolněte se

Sexuální pomůcky hrají důležitou roli při objevování naší sexuality, ať si s nimi hrajeme sami, nebo i s partnerem. Díky bohu za to! Naštěstí neexistuje žádné pravidlo, které říká, že každé setkání musí mít alespoň dva účastníky, tedy dvě těla. Obzvlášť tehdy, když je v dosažení orgasmu větší spoleh na vibrátor než na partnera. Potvrzují to i výzkumy - až třetina žen zřídka nebo dokonce nikdy není schopna dosáhnout vyvrcholení v průběhu sexuálního styku.

 

Stejně jako u sexuálních poloh neprovozujete pokaždé misionáře, zkuste se odpoutat i od rutiny použít vibrátor. Berte to jako příležitost prozkoumat vaše tělo jinak. Napojit se na něj a objevit, jaké další vzrušení vám nabízí. Můžete dokonce zjistit, že se dokážete rukama více vzrušit a mít silnější orgasmus, než když použijete sexuální pomůcku. Nebojte se toho a objevte dosud nepoznané. Zaujměte příjemnou polohu a začněte vnímat vaše tělo v prostoru. Uvolněte napětí, prohlubte dech, oddejte se sama sobě.

 

 

Muži anální sex milují. I vy si ho můžete užít

Anální sex: Máte z něj strach?reklama

Související témata: orgasmus , vibrátor , masturbace , dildo , anální sex , sexuální hračky

reklama

Přečtěte si také

reklama