Sex a vztahy

18. září 2021 04:55

Anna Kopečková

Sex doma: Jak si ho užít a nevzbudit děti?

O sexu panuje nespočet mýtů a pověr. Jednou z nich je ta, že pokud se u něj hlasitě nesténá, nekřičí a nebouchá postelí o zeď, není dobrý a partneři si ho neužijí. Jenže když bydlíte třeba v paneláku, kde jsou papírové zdi a za nimi spí vaše děti nebo ještě lépe tchyně, která je zrovna na návštěvě, těžko si můžete užívat hlasitého milování. Naštěstí si pomocí malých vylepšováků od expertů na šíření zvuku můžete sex doma užívat, aniž byste si

Vybudujte si pevnost z dek

Hoďte na postel nějaké další polštáře, obestavte se jimi a přes ně pak přehoďte deku. Ta poslouží jako tlumič. „Zvuky o vyšší frekvenci se v dece změní na malé vibrace, které uvíznou mezi vlákny,“ vysvětluje britský skladatel Tom Player, který složil hudbu například k trailerům pro film Hobit nebo sérii Hra o trůny.

Většina měkkých objektů v domácnosti, jako je sedačka či postel, absorbuje některé zvukové vlny, ale polštáře a přikrývky jsou v pohlcování zvuků zdaleka nejlepší. Nicméně stejně budete muset při sexu doma ztlumit své sténání na minimum. „Deky stejně nedokážou absorbovat všechen zvuk a hlubší tóny nezachytí vůbec,“ říká Player. Co takhle manželovi ještě přelepit pusu páskou?

Skočte do sprchy

Sprchový kout je ideální místo pro párovou masturbaci, ale pokud jste dostatečně šikovní, zvládnete se zde i pomilovat. A není to jen proto, že sprchování je samo o sobě hlučné. „Voda vlastně roztříští zvukové vlny na miliony malých kusů. Zvuková vlna totiž naráží do kapek vody na nesčetných místech. A tak pokaždé, když vlna do kapky vody narazí, zpomalí se, změní tvar a zmenší se,“ vysvětluje Maria Canulová, bývalá akustická inženýrka v Sound Research Corporation.

Je ale dobré vědět, že teplá voda také uvolňuje hlasivky, a tedy způsobí, že váš hlas bude hlubší a lépe se ponese po celém domě.

Pusťte si hudbu

Hitem z osmdesátek se sice dostanete do nálady, ale pokud chcete, aby vás děti neslyšely v akci, budete muset pustit nějakou méně sexy hudbu. Dětem pusťte ukolébavku a pro vás v ložinici bude ideální taková, která připomíná bílý hluk, tedy monotónní hudba, která má pravidelný rytmus.

Kupte lepší postel

Vrzání postelového rámu může snadno zničit jakékoliv sexuální dobrodružství. Ale pokud konečně investujete do kvalitní postele, můžete vyzkoušet každou pozici z kamasutry a žádné vrzání vás neprozradí. Pomáhá též vysoká matrace a podložení postele kobercem, oboje zabraňuje zvukovým vlnám, aby se volně šířily. Budete-li potřebovat novou matraci, investujte raději do pěnových modelů, které lépe pohlcují zvuky.

Pořiďte si pěnové válce

K ucpání škvír pode dveřmi můžete použít i deky nebo ručníky, ale pěnové válce proti průvanu poslouží lépe. Jednak brání zvukovým vlnám, aby pronikaly za zdi ložnice, ale jejich oblý tvar je navíc pomáhá rozbíjet a posílat zpět do místnosti.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.