Celebrity

25. listopadu 2022 06:30

Vanesa Havlíková

Siamská dvojčata vtipně popsala svůj život: Stálého partnera mají téměř dva roky

Siamské sestry Carmen a Lupita se narodily v Mexiku, ale momentálně žijí v americkém státě Connecticut. Přestože jim lékaři dávali pouhé tři dny života, nyní jim je jedenadvacet let a žijí dle svých slov klidným a spokojeným životem. Aktivně tvoří obsah na sociální sítě a popisují, jaký je život v jednom těle.

Lékaři zpočátku zvažovali jejich oddělení, ale dospěli k závěru, že to nelze provést bezpečně, protože by to poškodilo příliš mnoho životně důležitých orgánů a spodní část páteře.

Dvojčata se tedy rozhodla zůstat spolu a přizpůsobit se tak spojenému životu. Mají dvě paže, ale každá pouze jednu nohu, přičemž Carmen ovládá pravou a Lupita tu levou. Spojené jsou podél hrudních stěn až k pánvi, kde se jejich páteře setkávají.

Intimní život popisují otevřeně s humorem

Dívky mají na sociálních sítích více než půl milionu sledujících, kterým pravidelně odpovídají na zajímavé otázky z jejich nerozlučného života. Na společný život si za ty roky již zvykly. Jedna z dívek má dokonce přítele, s kterým se stýká už více než rok a půl. Podle zadané Carmen je randění „procesem učení“.

Pár se našel přes seznamovací aplikaci, jejímž cílem je dát dohromady lidi, kteří chtějí vážný vztah. Carmen přiznala, že zpočátku pro ni bylo opravdu trapné ukázat na svém profilu, že je siamské dvojče. Jak je ale vidět, tak měla obavy zbytečně, protože toho pravého tam očividně našla.

O svatbě zatím neuvažuje, protože jí je teprve 21 let, ale přiznala, že v budoucnu by stejně radši byla s partnerem než manželem.

Siamská dvojčata to nemají jednoduché:

O rozdělení neuvažují

Během rozhovoru také padla otázka na jejich rozdělení. Obě dívky ihned pohotově odpověděly, že rozdělit by se v žádném případě nenechaly. I kdyby operace dopadla dobře, čekaly by je roky fyzioterapie. Lupita navíc trpí skoliózou (boční zakřivení páteře), která jí svírá plíce. Operace skoliózy může být sice u zdravého jedince zcela bez rizik, ale u siamských dvojčat tomu tak rozhodně není.

„Pak je tu také psychická stránka, protože jsme zvyklé být spolu. Myslím, že to nedává smysl,“ řekla Carmen dle deníku Daily Mail.

Sdílejte článek
Štítky životní styl Mexiko partnerství dívky lékař sociální síť sestry siamská dvojčata intimita Connecticut Dvojčata dvojče

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.