Celebrity

3. listopadu 2022 08:11

Žaneta Dernerová

Dvojčata z Ukrajiny uchvátila Jara Slávika. Vypálily jste nám rybník, žasl

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (10) – Dvojčata Olha a Yuliia

Vzdušné akrobatky Olha a Yuliia (30) vyrazily svým vystoupením dech nejen producentovi Jaru Slávikovi (48), ale oslnily i diváky talentové soutěže. Dvojčata pocházející z Kyjeva dokonale využila své podoby a předvedla precizní show, jaká tu prý ještě nebyla. Podívejte se na extra ukázky.

Olha i Yuliia svorně souhlasí s tvrzením, že mezi dvojčaty obvykle vzniká zcela unikátní vztah. „Nikdo si neumí představit, co k sobě cítíme, jak jsme šťastné, když jsme spolu a můžeme společně vystupovat,“ říkají třicetileté tmavovlásky. Právě jedinečné sourozenecké propojení hraje prim u jejich představení. „Pomáhá nám to, navzájem si věříme, což je u naší akrobacie velmi důležité,“ vypráví dvojčata.

Téměř identickou podobu navíc dokážou vytěžit i během svých akrobatických čísel. „Vypadáme jako odraz v zrcadle a využíváme toho,“ popisují představení, s nímž vystupují již pět let. Jejich dechberoucí výkon plný nebezpečných prvků uchvátil nejen diváky, kteří je v talentové show odměnili potleskem vestoje, ale i porotu.

Hudební producent a obávaný kat Jaro Slávik byl ohromen. „Jste z Kyjeva, je vám třicet a odpálily jste nám pojistky, vyrazily dekel, vyrazily dech, vypálily rybník, vytrhly kocoura. Ještě nikdy jsme neviděli něco takového, jako jste nám předvedly vy,“ vysekl jim obrovskou poklonu v show Česko Slovensko má talent, kterou můžete sledovat každou sobotu večer na Primě. „Za deset let, co tato soutěž probíhá, jsme ještě nikdy něco takového nezhlédli,“ chválil je Slávik.

Fascinující akrobacií skromných dvojčat byl Slávik natolik oslněn, že stiskl Zlatý buzzer a poslal půvabné sestry rovnou do finále jubilejního desátého ročníku talentové soutěže. „Vždycky se bojíme, aby se něco nestalo. Už několikrát jsme spadly. Ale i to je důvod, proč jsme tady. Chceme sdílet náš příběh a dodat odvahu všem, kteří se bojí. Musíte si věřit a být vnitřně silní,“ povzbuzovaly ostatní Olha a Yuliia před vystoupením a všem ukázaly, jakým úspěchem může píle a neutuchající snaha skončit.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.