Celebrity

29. října 2022 07:30

Žaneta Dernerová

Zpívající jasnovidce věštba nevyjde. Maskota známé soutěže určí jako ženu

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (10) – Zpívající jasnovidka

Z paní Evy Elizabeth Evans zvláštní energie sálá na první pohled. Sama tvrdí, že její schopnosti jasnovidky jsou potvrzené a nabíjí se buď z Měsíce, nebo ze Slunce. V oblíbené talentové soutěži však svým ezoterickým uměním zrovna nenadchne. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Jméno Eva Elizabeth Evans si blonďatá dáma zvolila zcela záměrně. „Důležité je, že jsou tam tři E. Ta znamenají jedno jediné – lepší život,“ vysvětluje jasnovidka z Brna, která už od dětství cítila, že je trošku jiná než ostatní. „Prostě odněkud z vesmíru mi to jde do hlavy,“ popisuje Eva.

Že je výjimečná, má potvrzené i od lékaře. „Byla jsem na magnetické rezonanci, a když přišel pan doktor se snímkem, strašně se smál. Řekl mi, že mám anomálii, kterou má jen málo lidí na světě. Mám o přepážku více. Někdo tomu říká třetí oko,“ vypráví Eva, jež ke svým předpovědím potřebuje znát pouze datum narození daného člověka.

Ve známé soutěži se ale svými schopnostmi bohužel zrovna neblýskne. Poté, co to na pódiu křehká paní rozjede na slavnou pecku Highway to Hell od rockové kapely AC/DC, předvede i své jasnozřivé umění. V něm ale porotu show Česko Slovensko má talent, kterou uvidíte v sobotu večer na Primě, zrovna nenadchne. Playerovi a maskotovi soutěže Miškovi totiž přiřkne ženské pohlaví a plnoštíhlou postavu.

Ať už Jakub Prachař skutečně signál rušil, nebo ne, stáli za černou plentou dva muži, žena žádná. „Mišo má ale v sobě obrovský kus ženy,“ snaží se zaskočenou Evu povzbudit Prachař, který se v jednom z dílů stal na chvíli kouzelníkem. I když věštbou zpívající jasnovidka zrovna nenadchne, za rockový hit se dočká chvály. Bude to stačit k postupu?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.