Celebrity

22. října 2022 06:30

Žaneta Dernerová

Diana Mórová v šoku ze statného Egypťana. Předvede extrémní show s ohněm a meči

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (9) – Ohnivá show

Ayman Shmshown rozhodně není jen tak obyčejný trenér kickboxu. Jeho vášní je totiž polykání mečů a provozování dalších nebezpečných kousků, z nichž se tají dech. V talentové soutěži ukáže urostlý Egypťan i ohnivou show a pro herečku Dianu Mórovou vytvoří vskutku originální židličku. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Extrémní show dělá tento svalovec již téměř 20 let. Jeho otec byl prý jeden z největších cirkusových umělců v Egyptě a Ayman Shmshown pokračuje v jeho tradici. „Jako malý jsem ho pozoroval při práci, asistoval jsem mu a pak jsem si vymyslel svoje vystoupení,“ popisuje své začátky čtyřiatřicetiletý muž, který se v těchto show vyžívá.

Jít až na hranici mu vyhovuje. „Mám rád extrémní věci, ale nikdy bych na pódiu nedělal něco, čím si nejsem jistý,“ zdůrazňuje Ayman, jehož vystoupení v talentové soutěži bude fascinující. Z některých kousků bude běhat mráz po zádech a porotci budou nejen ohromeni, ale zároveň zděšeni. Ve chvíli, kdy si jako by nic strčí meč až po rukojeť do krku, udělá hvězdu a několik kliků, spatříme v jejich tvářích i hrůzu.

Vyděšená Diana Mórová

Některé členy poroty navíc statný Egypťan do svého čísla zapojí. Obávaný kat Jaro Slávik mu bude asistovat při ohýbání meče, jež bude mít zasunutý v krku. Slovenskou herečku Dianu Mórovou si v dalším díle show Česko Slovensko má talent, kterou můžete sledovat v sobotu večer na Primě, pozve na pódium a pro vystrašenou blondýnku vytvoří speciální stoličku.

Urostlý trenér kickboxu s dokonale vyrýsovanými svaly navíc předvede děsivé kousky s hořícími meči a nakonec i neuvěřitelnou ohnivou show, která bude pro publikum až nervydrásající. „Ještě nikdy jsem neohnul meč v hrdle cizího člověka,“ okomentuje jeho vystoupení Jaro, na němž bude stejně jako na ostatních patrný šok z toho, co viděl. Speciální porotkyni Evu Holubovou dokonce jeho číslo tak vykolejí, že zavede novou stupnici hodnocení.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.