Celebrity

26. září 2022 16:05

Žaneta Dernerová

Horor v talentové soutěži. Z hrůzostrašného iluzionisty tuhla krev v žilách

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (5) – Strašidelný příchod soutěžícího

Přerušované vysílání, technické výpadky, zlověstný zvuk sekery, kterou někdo vláčí po zemi, a hlas nahánějící strach. To byl jen začátek fantastické show, ze které šel mráz po zádech nejen divákům, ale i porotcům a moderátorce talentové soutěže Jasmině Alagič Vrbovské. Podívejte se v ukázkách, čím maskovaný kouzelník děsil publikum.

Scéna připomínající hororový film, během něhož byste se nejraději schovali pod peřinu. „Nesnažte se opravovat váš televizor. Vaše obrazovka je v pořádku. Váš odpor je zbytečný. Teď to mám pod kontrolou já,“ zaznělo temným hlasem ze zákulisí. Následně se objevil iluzionista, z něhož šel strach už jen při pouhém pohledu.

Klek Entòs na sobě sice měl oblek, kromě bílých rukaviček měl ale i bíle zahalenou tvář. Dokonalý dojem hrůzy pak doplňovaly brýle a černé skvrny namalované přes „neviditelný“ obličej. Zaražení byli kompletně všichni porotci show Česko Slovensko má talent, kterou můžete sledovat každou sobotu večer na Primě nebo zpětně on-line. Když se k nim hrůzostrašný iluzionista začal přibližovat s krabicí v ruce, krve by se v nich asi nedořezal.

Jasmina Alagič se zděsila pavouka

Podobně na tom byla i moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská, kterou si Klek přizval na pomoc. Nervozita by se dala krájet. „Co když má škatule schopnost oživit vaši fantazii?“ zeptal se kouzelník, když mu manželka rappera Rytmuse, jenž sám usedl v soutěži jako speciální porotce, odpověděla, že v abstraktním obrazci vidí pavouka.

Zatímco Jasmina na nic nečekala a při pohledu na velkého pavouka v krabici raději rychle odběhla na pódium, porotci sledovali dramatickou show až do konce z bezprostřední blízkosti. Po fascinujícím výkonu, kdy Klek nechal členovce zmizet stejně záhadně, jako se ve škatuli objevil, vyvstala pro všechny přítomné děsivá otázka. Kam se jenom poděl?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.