Celebrity

18. září 2022 08:30

Žaneta Dernerová

Přišel s písní Margity Gombitové, ale zazpíval skvostně. Talent má od Boha

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (4) – Budu zpívat Margitu Gombitovou

Je mu pouhých 12 let a během úvodního rozhovoru si spletl jméno zpěvačky, s jejíž písní do talentové soutěže přišel. Suverénně tvrdil, že hodlá zpívat Vyznání od Margity Gombitové, čímž diváky i porotu pobavil. Pak ale svým fantastickým vystoupením zcela oslnil a všem doslova vytřel zrak.

Na první pohled Alex Rigó nepůsobil, že by jeho vystoupení mohlo nějak ohromit. „Chci si to zkusit a něco dokázat,“ vysvětlil dvanáctiletý Alex, proč se do talentové soutěže přihlásil. „Doma mi říkali, že umím hezky zpívat,“ dodal žák základní školy, jehož přišly osobně podpořit příbuzné.

Porotu zaujal okamžitě. „Budu zpívat Vyznání od Margity Gombitové,“ nahlásil milý Alex. Po prvotním údivu, že si troufá na tak náročnou píseň, ovšem následoval smích. Chlapec si spletl jméno zpěvačky a nepomohla mu ani nápověda ze zákulisí. „Máriu,“ opravil se špatně na druhý pokus. „Nic se neděje, můžeš se zmýlit,“ zastal se ho laskavě Rytmus, jenž zasedl v talentové show jako speciální porotce.

Dvanáctiletý chlapec oslnil písní Mariky Gombitové

Alex nemá žádného učitele zpěvu, nechodí do umělecké školy, zpívá si jen sám pro sebe doma. Vystoupení v oblíbené soutěži, kterou můžete sledovat každou sobotu večer na Primě nebo zpětně on-line, pro něho bylo prvním veřejným. Přesto svým skvělým výkonem naprosto šokoval a porotci i diváci na něho jen fascinovaně zírali.

„Jsi důkaz, že existují mimozemšťani,“ vysekl Alexovi poklonu obávaný kat Jaro Slávik, s nímž jednoznačně souhlasili i ostatní. „Zpívej, pro to ses narodil. Máš dar od Boha,“ doplnil ho Rytmus, který v jednom z dílů překvapil jako údajný bratr Jozefa Pátroviče i svou manželku Jasminu Alagič Vrbovskou. Právě ta byla spolu s kolegou Davidem Gránským vystoupením natolik ohromena, že udělili Alexovi moderátorský Zlatý buzzer. Na usměvavého chlapce se tak můžeme těšit ve velkém finále.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.