Dívka z Ukrajiny ohromila v talentové show. Míří rovnou do finále

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (1) – Polina Babii

Silný životní příběh i fascinující pěvecký výkon, ze kterého šel mráz po zádech. Křehká dívka z Ukrajiny oslnila v talentové soutěži nejen publikum, ale i členy poroty. Dojatá zpěvačka Marta Jandová ji nakonec díky Zlatému buzzeru poslala přímo do finále. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Třináctiletá Polina Babii zaujala svým éterickým vzhledem i pokorou už v zákulisí talentové show. Moderátoři Jasmina Alagič Vrbovská a David Gránský byli okouzleni nejen jejím vystupováním, ale i dobrou slovenštinou. Dívenka totiž pochází z ukrajinské Oděsy a na Slovensku žije pouhé tři měsíce.

Do Bratislavy přicestovala společně s maminkou a sestrou, tatínek zůstal jako dobrovolník na Ukrajině. Není divu, že jejím největším snem je, aby válka skončila. „Přeju si, aby byl mír a já se mohla vrátit zpátky ke své rodině,“ říká Polina, která na pódiu show Česko Slovensko má talent poděkovala všem, kteří uprchlíky přijímají a pomáhají jim.

Už jen tato slova mnohé v sále bratislavské Incheba Expo Areny dojala. To ještě netušili, jak famózní vystoupení je čeká. Polina sice zpívá od svých osmi let a už ve své domovině účinkovala v několika divadelních představeních, tak perfektní pěvecký výkon ale od žákyně osmé třídy nikdo nečekal.

Dojatá Marta Jandová stiskla Zlatý buzzer

Usměvavá dívka sklidila ohromné ovace. Už během nekonečného potlesku vestoje začali lidé v publiku vykřikovat „Zlatý buzzer“, čímž dali jasně najevo své nadšení a přesvědčení, že tento talent si zaslouží být ve finále show Česko Slovensko má talent, kterou můžete sledovat každou sobotu večer na Primě nebo zpětně on-line. Jejich skandování nakonec vyslyšela porotkyně Marta Jandová.

Známá česká zpěvačka neskrývala slzy dojetí, a to nejen nad nelehkým životním obdobím Poliny, ale především nad fascinujícím výkonem, vášní a sílou, kterou v sobě třináctiletá dívka ukrývá. „Já jsem se zamilovala. Je to láska na první pohled. Myslím si, že zrovna ty můžeš udělat miliony a miliony lidí šťastných,“ vyznala se Marta, než stiskla kýžený Zlatý buzzer. Nadanou Polinu tak uvidíme ve velkém finále této legendární talentové show, která letos slaví desáté jubilem.

Zdroj: autorský text


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.