Překvapivé setkání: Bývalí vítězové to znovu zkouší v talentové soutěži

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (1) – První vítězové slovenského Talentu

Zatímco neúspěšní účinkující se do talentových soutěží hlásí často opakovaně, u výherců to zvykem rozhodně nebývá. Slovenská taneční skupina se toho ale nebojí a opět se vydává bojovat o možné vítězství v legendární show. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jaké číslo předvedou v jubilejní desáté řadě oblíbeného pořadu.

„Já si to pamatuju, ty jsi vítěz!“ rozzáří se moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská, když jeden z hlavních trenérů uvádí v zákulisí talentové show taneční skupinu Old School Brothers. „Z původní sestavy jsem tu já, Kamilka a Roland,“ představuje Miroslav Bruise Žilka dlouholeté členy seskupení, kterému se podařilo okouzlit celé Slovensko a v roce 2008 zvítězit.

Není to poprvé, co zapálený tanečník opět zkouší své štěstí se svou crew. Legendární show Česko Slovensko má talent, která letos slaví kulaté jubileum, se účastnili i před devíti lety. „Jsme velmi rádi, že tu opět stojíme,“ netají se čtyřicetiletý Bruise, který se tanci, a hip hopu především, věnuje už mnoho let.

Jaromír Jágr tance

Právě jeho věk neunikne pozornosti porotců. „To znamená, že ty jsi takový Jaromír Jágr tance,“ konstatuje Jakub Prachař a ptá se, zda ho, stejně jako naši hokejovou legendu, stále nic nebolí. „Sem tam, při náročných trénincích. Ale jinak se cítím fajn,“ odpovídá Bruise v show Česko Slovensko má talent, kterou uvidíte v sobotu večer na Primě, a svá slova jen potvrdí při fantastickém tanečním čísle, jež Old School Brothers předvedou.

Taneční skupina nadchne nejen porotce, ale postaví i všechny diváky bratislavské Incheba Expo Arény. Za skvělé vystoupení se dočkají jen samých slov chvály. Navíc zkušený tanečník Bruise jednoznačně dokáže, že věk je opravdu jen číslo. Uvidíme, zda se mu znovu podaří probojovat do finále.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.