Jubilejní série talentové soutěže láká na novinky: Živé semifinále i speciální porotci

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (1) - upoutávka

Legendární talentová show slaví kulaté jubileum a při té příležitosti přichází hned s několika novinkami a překvapeními. Desátá série oblíbené soutěže vám na obrazovkách televize Prima nabídne početná akrobatická čísla, živé semifinále i účast speciálních porotců z řad známých českých a slovenských tváří.

Světově proslulá soutěž hledající talenty z nejrůznějších oblastí umění od zpěváků, tanečníků, akrobatů až po baviče a kouzelníky se u nás dočkala již desáté řady. Jubilejní série si tak vyloženě říká nejen o nezapomenutelné výkony, ale i o několik novinek a překvapení. Málo jich rozhodně nebude. Diváci se mají na co těšit.

Jednou ze změn show Česko Slovensko má talent je přímý přenos semifinálového kola, který se vrací po pěti letech, a divákům tak nabídne jedinečnou atmosféru živého vysílání ještě před velkým finále. Navíc bude po každých dvou castingových kolech následovat Velký třesk, při němž se účinkující rovnou dozví, kdo z nich do semifinále postoupí. A samozřejmě nesmíme zapomenout na tradiční zlatý bzučák, díky kterému může každý z porotců poslat svého favorita přímo do finále.

V loňském roce došlo k historickému okamžiku, kdy taneční skupina Diamonds uchvátila svým výkonem natolik, že si vysloužila speciální porotcovský zlatý buzzer. Nadchli nejen porotu, která bude i letos ve složení Jakub Prachař, Diana Mórová, Marta Jandová a Jaro Slávik, ale také diváky, jež jim aplaudovali vestoje. Nakonec se z nich po fantastickém a dojemném vystoupení se silným tématem Lidic stali vítězové deváté řady. Bude se něco podobného opakovat i v následujícím ročníku?

V Česko Slovensko má talent bude dominovat akrobacie

Kromě již tradičně hojného zastoupení zpěváků či zpěvaček bude v letošní sezoně show Česko Slovensko má talent, kterou uvidíte již příští sobotu večer na Primě, dominovat akrobacie. Diváci se tak mohou těšit na zdaleka nejvíce akrobatických čísel za poslední roky. Kromě Čechů a Slováků se do soutěže přihlásilo i nemálo cizinců, z nichž nejpočetnější skupinu tvoří lidé z Ukrajiny. V jubilejní desáté sérii je navíc pro účinkující připraveno větší zázemí a hned několik překvapení. Jedním z nich bude účast speciálních porotců.

Pořadem budou i letos provázet moderátoři David Gránský, jenž se stal nedávno poprvé otcem, a Jasmina Alagič Vrbovská, která v uplynulém ročníku v extra bonusovém videu prozradila, že od fanoušků dostává fotky přirození. Jisté je, že v zákulisí budou kromě nadaných umělců zpovídat i ty, kterým talent schází a spíše než na vítězství budou aspirovat na cenu Zlatý Pátrovič. Tak či tak se budou diváci bavit!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.