Rytmus speciálním porotcem talentové show. Manželka Jasmina Alagič byla v šoku

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (1) - upoutávka

Patrika Vrbovského neboli Rytmuse (45) uvidíme již brzy v roli porotce talentové soutěže. Jeden z nejznámějších rapperů české i slovenské scény se stane speciálním hostem v jubilejní sérii legendární show, jež se vrací na obrazovky televize Prima. Jeho účast byla pro manželku a moderátorku pořadu Jasminu Alagič (33) velkým překvapením.

Desátá série slavné talentové show nabídne divákům nejen skvělé pěvecké výkony, fantastická taneční či akrobatická čísla nebo povedená kouzelnická představení, ale přinese hned několik novinek. Jednou z nich budou kromě živého přenosu semifinále i speciální hostující porotci. Kromě Jakuba Prachaře, Diany Mórové, Marty Jandové a Jara Slávika se můžete těšit na známé tváře z řad českých a slovenských celebrit.

V jubilejní řadě soutěže Česko Slovensko má talent tak uvidíme například populárního rappera Patrika „Rytmuse“ Vrbovského. Manžel moderátorky soutěže Jasminy Alagič Vrbovské, která bude stejně jako v loňském ročníku pořadem provázet společně s Davidem Gránským, si roli porotce náležitě vychutnal. „Nemám žádné očekávání. Nechám se unést momentem, vším, co bude tady a teď,“ sdělil Rytmus těsně před začátkem show.

Rytmus usedl na místo Diany Mórové

V porotcovském křesle nahradil v jednom natáčecím dni, během něhož vznikly dva díly, slovenskou herečku Dianu Mórovou, která měla ten den jiné neodkladné pracovní aktivity. Na svůj úkol se Patrik těšil, do žádné polohy se ale stylizovat nemínil. „Nechám se nést celým natáčecím dnem, budu takový, jaký jsem. Pevně věřím, že nebudu negativním porotcem,“ svěřil se Rytmus, který je pro mnohé začínající zpěváky vzorem.

Narozeninový dárek pro Jasminu Alagič

Přítomnost slavného rappera byla překvapením nejen pro soutěžící, ale i pro jeho manželku Jasminu. „Nevěděla vůbec nic. Musel jsem jí lhát, což pro mě bylo dost těžké,“ přiznal Vrbovský, který zasedl za porotcovský stůl přesně v den moderátorčiných narozenin. „Bylo to pro mě fakt velké narozeninové překvapení. Opravdu dáreček,“ přiznala nadšeně Jasmina, která nezapře své balkánské kořeny a umí to pěkně rozjet. Tuto lež ale manželovi ráda odpustila. „Bylo krásné, že jsme společně poprvé na něčem pracovali,“ netajila se svou radostí moderátorka.

Patrikovo účinkování v oblíbené soutěži Česko Slovensko má talent, na jejíž první díl se můžete těšit již v sobotu večer na Primě, hodnotí velmi pozitivně. „Myslím si, že byl přesně takový, jaký Paťo ve skutečnosti je. Velmi lidský a empatický. Navíc mám pocit, že mu jistá vystoupení vybila pojistky a že ani nečekal, jaké rozmanité talenty tato show skrývá,“ prozradila půvabná Jasmina, kterou v minulém ročníku nadchl nadějný mladý zpěvák natolik, že mu doslova padla k nohám.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.