Celebrity

29. prosince 2021 05:35

Žaneta Dernerová

Héliové hrátky v talentové show. Který z porotců připomíná šmoulu nejvíce?

VLOGY Mariany: Porotci zkoušejí balonky s heliem. Poslechněte si, kdo má nejlepší "šmoulí" hlas

Jak si ozvláštnit pauzu během natáčení upoutávky k zábavné show? Často vídáme herce, jak v takových volných chvílích třeba tančí nebo zpívají, mladá herečka a zpěvačka Mariana Prachařová si ale pro porotce talentové soutěže připravila zcela jinou zábavu. Balónky naplněné héliem. Ke komu se hodí šmoulí hlas nejvíc?

Zatímco zpěvačka a porotkyně Česko Slovensko má talent Marta Jandová, která na sebe před nedávnem odvážně prozradila, že nejen jako malá čůrala do bazénku, se s hlasem šmouly zaměřila na recitování básniček, kterých vyzkoušela hned několik, její kolegyně Diana Mórová zazpívala. Sympatická blondýnka a oblíbená slovenská herečka svým projevem a milým výrazem skutečně připomínala roztomilou Šmoulinku.

„Mně to nic nedělá, mně to nefunguje,“ usmívá se Jaro Slávik, který má v hlase jen lehký „šmoulí“ nádech. To herec a známý vtipálek Jakub Prachař si s hlasem modrých stvoření s chutí prozpěvuje. Mladší bratr Mariany, který si v jednom z dílů talentové soutěže pěkně rýpnul do svojí bývalé manželky Agáty, se toho nebojí a klidně si střihne i českou státní hymnu.

Jakmile to slyší obávaný porotce Jaro, začne jeho skladbu chválit: „To je dobré! To je tvoje?“ ptá se Jakuba naoko vážně. „Ne, to hrajou v Praze ve výtazích,“ odpovídá v podobném duchu herec. „Má to nějaký refrén?“ vyzvídá dál Slávik. „Refrén? To samo o sobě je refrén,“ tvrdí mu s úsměvem Jakub.

Marta Jandová i Diana Mórová zazpívají Zvonky štěstí

Nakonec se ani Marta Jandová se nenechá zahanbit a také zapěje. Slavnou písničku Zvonky štěstí, které nezapomenutelně interpretoval Karel Gott a tehdy dvanáctiletá Dara Rolins, která nedávno odtajnila svou novou lásku, si nakonec zazpívala nejen Marta, ale i Diana.

Překvapivě si tento hit zkusil šmoulím hlasem zanotovat i Jaro Slávik, který se zpěvu většinou brání zuby nehty. To Jakub Prachař si na rozdíl od svých kolegů zkusil kromě hymny i píseň „Tak my už jdeme do finále“ z legendárního estrádního pořadu Možná přijde i kouzelník.

Sama Mariana si zanotovala písničku od Rihanny s názvem Diamonds. Jako by snad předvídala, že právě takto se bude nazývat taneční skupina, která svým vystoupením oslní diváky natolik, že se stane vítězem deváté řady show Česko Slovensko má talent.

Je patrné, že všem členům poroty talentové soutěže smysl pro humor rozhodně nechybí. Kolikrát se k vystoupení soutěžících přidali a diváky nečekaně pobavili. Někdy toho ale nebylo zapotřebí, protože výkony přihlášených účastníků byly k popukání i bez nich. Na ty nejlepší, nejvtipnější či nejbizarnější se těšte ve speciálním silvestrovském dílu Česko Slovensko má Silvestra v pátek od 22:30 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.