Celebrity

24. září 2022 13:37

Žaneta Dernerová

Marián Čekovský má improvizovanou kapelu. Září v ní i Gránský a Prachař

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (5) – Show Prachaře, Čekovského a Gránského

Hudebník Marián Čekovský (45) je multitalentovaný umělec, který dokáže předvést bombastickou show v podstatě na počkání. Na pódiu známé soutěže to rozbalí společně s Davidem Gránským (30) a Jakubem Prachařem (39) a nadzvedne ze židlí všechny v publiku. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Slovenský skladatel, hudebník a zpěvák Marián Čekovský usedne coby hostující porotce v oblíbené show. Nebude ale pouze hodnotit výkony soutěžících, nýbrž sám předvede svůj nepopiratelný talent.

Po skvělém vystoupení dvou francouzských bubeníků zůstane na jevišti bicí souprava, čehož hodlá Marián s Jakubem Prachařem využít a zaimprovizovat si. „Doneste klavír, prosím vás,“ požádá obávaný porotce Jaro Slávik členy štábu poté, co Čekovský podotkne, že bez klavíru nemá na čem hrát. Přání známého producenta je překvapivě v mžiku splněno.

Bombastická show Čekovského, Gránského a Prachaře

Do nečekaného vystoupení navíc zaangažuje i Davida Gránského, jednoho z moderátorů show Česko Slovensko má talent, na kterou se můžete těšit v sobotu večer na Primě. Vznikne tak jedinečné improvizované představení, během něhož zazní třeba hit Michaela Jacksona nebo rappera Rytmuse, jenž byl sám speciálním porotcem a v jednom z dílů předvedl své beatboxové umění včetně legendárního vrtulníku.

Italský hit Bella Ciao se stane zlatým hřebem této fantastické show, která se pochopitelně setká s ohromujícím aplausem. „Máme kapelu,“ řekne spokojeně Marián Čekovský Prachařovi během neutuchajícího potlesku. „A je to!“ dodá nadšeně Jakub, který v sobě nedávno objevil skrytý kouzelnický talent.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.