Celebrity

15. října 2022 10:50

Žaneta Dernerová

Za manželku má silikonovou pannu a zatančí nahý. Svalovec ukáže úplně všechno

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (8) – Moje žena je figurína

Vypracované obnažené tělo, silikonovou pannu Lunu i taneční choreografii připomínající spíše profesionální striptýzové číslo předvede Yuri Tolochko (37) z Kazachstánu. Objektofil vyrazí dech všem přítomným v oblíbené talentové show a porotci nebudou chvíli schopni slov. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Yuri Tolochko z Astany předvede nejen jedinečný umělecký tanec v doprovodu své ještě jedinečnější manželky, ale zaujme i střípky ze svého osobního života. Seznam zaměstnání tohoto kazašského svalovce je poměrně dlouhý. Zahrnuje operní režii, bodybuilding, powerlifting, lekce herectví a veřejného projevu nebo psaní básní. Soupis profesí ale není zdaleka jeho jedinou zvláštností.

Sedmatřicetiletý Yuri je objektofil a má rád neobvyklé a surrealistické věci. Jeho partnerka není typická žena, nýbrž figurína. „Vztahy se silikonovými pannami mám už dlouho. První jsem měl před čtyřmi lety,“ vypráví Yuri, který si figurínu Lunu vzal za manželku. Nebylo to přitom poprvé, co se oženil s věcí. „Měl jsem manželku Margo, ale před dvěma lety jsme se rozvedli,“ popisuje kazašský rodák.

V současnosti není jeho partnerkou jen Luna, která s ním vystoupí ve známé soutěži, ale má rovnou harém. „Kromě Luny mám Lolu. Ta je unikátní, protože má kuřecí tělo a ženskou hlavu,“ svěřuje se Yuri, jenž v show Česko Slovensko má talent, kterou uvidíte v sobotu večer na Primě, předvede vskutku nevídanou podívanou. Před publikem bude tančit zcela nahý.

Song od slavné zpěvačky Shakiry sice rozparádí i moderátory pořadu Jasminu Alagič Vrbovskou a Davida Gránského, ve chvíli, kdy se Yuri začne na pódiu promenádovat zcela nahý, ale zůstanou jako opaření. Nevěřícný výraz šoku a fascinace budou mít i porotci, pro které si Yuri připraví opravdovou třešničku na dortu. Stoupne si na jejich stůl a finále svého netradičního vystoupení zakončí odhozením látky, kterou má kolem pasu. Stane tak před nimi v rouše Adamově a poskytne jim exkluzivní pohled na své přirození zblízka.

Jakub Prachař našel „svého hrdinu“ z článku

Všem v ten moment definitivně dojdou slova a jen valí oči. Chvíli vůbec nejsou schopni jakékoliv reakce. Jako první se vzpamatuje Jakub Prachař, který si v průběhu Yuriho tance uvědomil, že o něm už zřejmě slyšel. Naléhá proto na obávaného porotce Jara Slávika: „Zeptej se ho! Já vám říkám, četl jsem o něm článek, on s ní žije. Okamžitě se ho zeptej,“ netrpělivě úkoluje Slávika.

Radost Jakuba Prachaře byla podobná, jako když objevil svůj skrytý talent a oslavoval, že je kouzelník. Na toto číslo zcela jistě nezapomene ani herečka Eva Holubová, která na porotcovské židli zastoupí zpěvačku Martu Jandovou. „Já možná potřebuju nějakou tabletku,“ rozesměje kolegy svým komentářem Holubová, která by jako katolička takto peprné vystoupení možná raději neviděla.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.