Celebrity

8. října 2022 09:17

Žaneta Dernerová

Tátu má ve vězení. Dívka teď plní jeho dávný sen

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (7) – Táta je ve výkonu trestu

Patnáctiletá Kristýna se rozhodla splnit přání svého otce, který je ve výkonu trestu, a udělat mu radost. Nutno zdůraznit, že se jí to povede na výbornou! Porotci talentové soutěže jí predikují hvězdnou kariéru. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jak oslní písní od americké popové zpěvačky Lady Gaga.

Půvabná Kristýna Teršípová má o své budoucnosti hned dvě vize. Za tu realističtější považuje stát se učitelkou na střední škole. „Kdyby to ale mohlo být trošku nerealistické, tak bych samozřejmě chtěla být zpěvačkou,“ přiznává studentka teplické konzervatoře, na které byla v zákulisí známé show patrná značná nervozita.

Její slova zaujmou porotkyni Martu Jandovou, kterou zajímá, co je podle ní na profesi zpěvačky nejlepší. „Chtěla bych hudbou předávat svůj osobní názor, který často není mezi lidmi vyslyšen, protože jsem hodně odlišná od ostatních. A to se někomu nelíbí. Co neznáme, to nechceme,“ překvapí dívka svou odpovědí.

Přihlášením do soutěže navíc plní i přání svého otce. „Můj táta je ve výkonu trestu. Odešel, když mi bylo jedenáct, a já v tu chvíli začala zpívat aktivně. I proto, aby měl ze mě radost. Už je pryč čtyři roky a já mu teď chtěla vyplnit ten sen,“ vypráví sympatická tmavovláska, která má vlastní kapelu, jako mnoho jiných ale začínala ve sboru. „Mamce už lezlo na nervy, že pořád krákám doma,“ vzpomíná Kristýna na své první pěvecké kroky.

Bude z patnáctileté Kristýny hvězda?

Teenagerka se kvůli svému jemnému vzhledu nezřídka setkává s jistými předsudky, kterých by se ráda zbavila. „Často slýchávám, že bych měla poslouchat popovou hudbu, protože jsem droboučká něžňoučká holčička, ale mně se prostě líbí metal,“ nenechává se ovlivnit Kristýna, která v dalším díle show Česko Slovensko má talent, kterou uvidíte v sobotu večer na Primě, zazpívá píseň Always Remember Us This Way od americké hvězdy Lady Gaga.

Po vystoupení se dočká zaslouženého potlesku vestoje, což jí vžene slzy do očí. Svým výkonem nadchne nejen publikum, ale i porotu, která jí předpovídá zářivou budoucnost. „Přišel neopracovaný diamant, neskutečně obdařený a pokropený tím hvězdným prachem, který zaplní prostor okolo. Pokud něco nepokazíte, budete hvězdou. Jste přesně z toho materiálu, ze kterého se hvězdy kují,“ vysekne jí poklonu obávaný porotce Jaro Slávik.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.