Celebrity

1. října 2022 10:50

Žaneta Dernerová

Umí nechat peníze mizet i násobit. Slávikovi ale místo bankovky vrátí šátek

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (6) – Létající karta

Cestuje kolem světa na kole a baví lidi kouzelnickými triky. Japonec Keiichi Iwasaki se blýskne v oblíbené talentové show, v níž kolem sebe nechá levitovat hrací kartu nebo ji přemění v peníze. Porotci Jaru Slávikovi pak namísto vypůjčené bankovky v hodnotě 50 eur vrátí šátek. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Keiichi Iwasaki je vášnivý cyklista a kolo s sebou přiveze i do známé talentové soutěže, takže to chvíli vypadá, že bude součástí jeho vystoupení. Ukáže se ale, že tenhle devětačtyřicetiletý Japonec, který už navštívil 65 zemí, si vystačí s něčím mnohem menším. Z taštičky u pasu vytáhne jídelní hůlky. Jednu z nich si strčí do ucha a vzápětí ji vytáhne z pusy.

Porotci v čele s obávaným katem Jaro Slávikem se nestačí divit. A to je teprve začátek. Brada jim spadne ve chvíli, kdy usměvavý „Forrest Gump na kole“, jak ho nazve moderátor show David Gránský, přinutí obyčejnou hrací kartu levitovat. Vznáší se, točí, létá kolem něho, a dokonce ho ve vzduchu i pronásleduje.

Nejenže Keiichi předvádí triky, nad kterými zůstává rozum stát, srší navíc až nakažlivě dobrou náladou a jeho hlavním mottem je publikum pobavit. „Rád rozesmávám lidi. Moje kouzla nejsou vážná, jde o zábavu,“ říká Keiichi, který za nejlepší okamžik ve svém životě nepovažuje žádný speciální či náročný trik, ale výstup na Mount Everest.

Kouzelník oslní triky s penězi

Energický cestovatel, jenž do slovenského hlavního města přijel na kole přes Maďarsko a Rakousko, ukáže v dalším díle soutěže Česko Slovensko má talent, který uvidíte v sobotu večer na Primě, i skvělé triky s penězi. Nejeden divák jistě zatouží umět množit bankovky stejně snadno jako on.

Jaro Slávik, který nedávno ukázal, že v sobě ve vypjatých chvílích dokáže probudit Spider-Mana, bude viditelně v rozpacích, zda mu místo 50 eur nezůstane nakonec jen šátek. V rukou šikovného kouzelníka se ale o svůj vklad jistě nemusí bát.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.