Celebrity

7. října 2022 16:09

Žaneta Dernerová

Svérázná důchodkyně dostane do kolen všechny porotce talentové soutěže

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (7) – Máte to u mě spočítaný

Výbuchy smíchu a nevěřícné pohledy publika i porotců. Takových reakcí se dočká originální seniorka Jaroslava, která v domově důchodců vede dramatický kroužek. Do slavné show si přijde potvrdit, že má talent. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, zda se jí to podaří a jakým monologem dostane celé publikum.

Paní Jaroslava zaujme okamžitě. Namísto označeného místa na pódiu se vydá přímo před stůl poroty. „Počkejte, musíte tamhle nahoru,“ instruuje ji Jakub Prachař, který i v letošní jubilejní desáté řadě talentové show hodnotí výkony soutěžících se svým nezaměnitelným humorem. „Ne, mně řekli před porotu,“ oponuje mu rázná dáma.

Tento malý přešlap ovšem rozhodně nebude tím jediným, čím svérázná dáma pobaví. Poté, co se namáhavě vydá po schodech zpět na jeviště, dojde na úvodní rozhovor, během něhož porotci jen stěží zadržují smích. „Žiju v pečovateláku, kde vedu dramatický kroužek. A přijela jsem si potvrdit, že mám talent,“ netají se Jaroslava, která se sice do soutěže sama nepřihlásila, ale účasti rozhodně nelituje.

Seniorka Jaroslava pobaví svým monologem

Připravila si monolog, u kterého dožene členy poroty skoro k slzám. „Hlídala jsem dobytek na poli a poprvé jsem uslyšela hlasy,“ recituje jedinečná důchodkyně, jež v show Česko Slovensko má talent, kterou uvidíte v sobotu večer na Primě, do svého vystoupení částečně zapojí i Jara Slávika, Jakuba Prachaře nebo Dianu Mórovou.

Na toto výjimečné představení asi nikdo z porotců jen tak nezapomene. Postoupí paní Jaroslava do dalšího kola podobně snadno jako třeba legendární Ingrid, která publikum fascinovala pouhým vyprávěním o svém životě? Nebo se vtipná důchodkyně, která už při svém příchodu očekávala fanfáry, může těšit na Zlatého Pátroviče?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.