Celebrity

23. září 2021 05:50

Žaneta Dernerová

Tahle kadeřnice o svém talentu nepochybuje. Ze soutěže si ale odnese jen anticenu

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (4) - upoutávka

Úspěch není jen o talentu, ale i o vytrvalé práci, píli a odhodlání jít si za svým. A přesně to rozhodně nechybí kadeřnici a kosmetičce Márii Sabadínové, kterou odmítavé hodnocení poroty nezlomí a zkusí své štěstí i přes varování hned dvakrát. Díky tomu si tak vyslouží cenu Zlatý Pátrovič. Podívejte se v exkluzivních ukázkách na Máriu a její neochvějné odhodlání.

Kosmetičku a kadeřnici Máriu Sabadínovou přihlásila do talentové soutěže kamarádka Lenka. I když by možná sama Mária tento krok zvažovala, Lenčin impulz ji povzbudil zkusit své štěstí. Nakonec se ukázalo, že rodačka z Liptovského Mikuláše má v sobě více beraní zarputilosti, než bychom čekali.

Porotce Jaro Slávik se Márii hned v úvodu zeptá, zda už někde zpívala veřejně. Slovenská kadeřnice, která si účes i make-up dělala sama, se svěří, že má již nějaké zkušenosti se zpíváním na oslavách, párty a podobně. V momentě, kdy Jara ještě zajímá, která z oslav utkvěla Márii v paměti, ho ale celkem odpálkuje: „Už mě netrapte a pojďme na ten zpěv,“ odpoví mu ztrémovaná Mária, která to již nechce dál řešit.

Jakub Prachař, jehož jméno nyní rezonuje hlavně v souvislosti s novým vztahem s kolegyní Sarou Sandevou, ale ještě využije příležitosti a zeptá se jí, zda se cítí ve formě, je stoprocentně připravená a má natrénováno. „No, myslím, že jsem připravená tak na sedmdesát pět procent,“ nevěří si úplně Mária.

Mária si odnesla čtyři záporná hodnocení

Když se o chvilku později dočká čtyř červených křížků a jasného zamítnutí postupu, Jakub to jen okomentuje: „Tam přesně chybělo těch pětadvacet procent.“ Zároveň si také neodpustil poznámku, že ač jindy se mu spí dobře, večer se mu asi dlouho usnout nepodaří a bude si zpívat píseň Když nemůžu spát, se kterou Mária vystupovala.

Jakub je také přesvědčen, že kamarádka Lenka není upřímná. Podívejte se sami v ukázce.

Mária se nehodlá jen tak vzdát a přesvědčuje porotu, aby to mohla zkusit ještě jednou s druhou písničkou. Přestože jí Jakub Prachař otevřeně doporučuje, ať už to nedělá, připouští, že pokud bude publikum chtít, nic s tím neudělá. Ohlasy v sále však mluví jasně a tak Mária jde bez váhání do druhého pokusu.

Zatímco Jaro Slávik již po pár sekundách mačká znovu červené tlačítko, moderátoři Jasmina Alagič a David Gránský za Máriou tančí a Jakub vytáhne cenu Zlatý Pátrovič, ukáže ji divákům a nechá připravenou na stole.

Slovenská kadeřnice získala cenu Zlatý Pátrovič

Toto ocenění je pojmenované po Jozefu Pátroviči, který se nehodlal svého snu vzdát a zúčastnil se každé série. Ač to tedy rozhodně není cena za nejlepší výkon, neuděluje se ani kvůli nejhoršímu vystoupení, symbolizovat má právě odhodlání, vytrvalost a víru ve svůj cíl.

Ještě než cenu Márii předá, snaží se z ní vydolovat, jak by se ohodnotila ona sama. Mrkněte v ukázce na její reakci i samotné předání zlaté sošky.

I když by Mária od poroty ráda slyšela, zda tedy postoupí, Jakub jí vysvětlí, že na tom vůbec nezáleží, protože ona už vyhrála. Vytrvalá Mária má z ceny opravdu radost, podle ní totiž pan Pátrovič zpívá hezky a samotná soška je nádherná.

Na celý díl s vystoupením Márii se podívejte v archivu na iPrima.cz.

Další epizoda show Česko Slovensko má talent na vás čeká už v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.