Celebrity

3. října 2022 19:05

Žaneta Dernerová

Jakuba Prachaře ohromily nebezpečné triky na motorce a kole

Neobvyklá jízdní show kola a motorky s hudebním doprovodem ohromila herce Jakuba Prachaře (39). Jako porotce talentové soutěže byl fascinován tím, co dvojice sympatických mladíků na strojích dokáže. Z jejich skoků se tajil dech. Prachař je nakonec poslal přímo do finále klání, kde je čeká tak trochu sebevražedná mise.

Václav Kolář jezdí celý život na kole a jeho kamarád Martin Matějíček zase na trialové motorce. „Občas spolu trénujeme, takže nás napadlo, že bychom mohli udělat společnou show,“ popisuje Václav, jak vzniklo duo Trial Boyz, které diváky nadchlo jedinečným a zároveň pěkně nebezpečným moto-cyklo vystoupením.

„Slyšíš to? To je dvoutakt babeta,“ rozzářil se Marián Čekovský, který v porotě talentové soutěže usedl jako speciální porotce a s Davidem Gránským a Jakubem Prachařem vytvořil perfektní improvizovanou kapelu. „To je simson, německá výroba,“ komentoval znalecky Prachař a oba natěšeně sledovali, co jim kluci předvedou.

Netradiční moto-cyklo show byla plná náročných triků a skoků, ze kterých se divákům tajil dech. „Trošku se bojím,“ přiznala porotkyně Marta Jandová. A nebyla jediná. Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská byla chvílemi strachy bez sebe, zatímco její kolega David Gránský si fascinující show vysloveně užíval. „Já to nechápu,“ byl ohromený Jakub Prachař. Právě on v soutěži Česko Slovensko má talent, kterou můžete sledovat každou sobotu večer nebo zpětně on-line, nakonec poslal oba sympaťáky přímo do finále.

„Já mám takového skútříka a na něm dělám podobné věci, ale nechlubím se tím,“ smál se v nadsázce Jakub, jenž byl jejich vystoupením spolu s Mariánem Čekovským natolik oslněn i proto, že sám je zapálený motorkář. Duo Trial Boyz mu slíbilo, že by v případě postupu své triky ještě vylepšili a využili právě onoho legendárního simsona. „Takže by to byla taková sebevražedná mise,“ zhodnotil Prachař, stiskl Zlatý buzzer a zajistil jim účast ve velkém finále.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.