Celebrity

18. října 2022 12:50

Žaneta Dernerová

Tanečníci z Indie dojali Dianu Mórovou. Za výhru by rodičům postavili dům

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (8) – B-Unique Crew

Dlouhá cesta se jim vyplatila. Mladí indičtí tanečníci oslnili v talentové soutěži svým specifickým číslem, při němž zkombinovali hned několik prvků. Vystoupením dojali nejen porotkyni Dianu Mórovou (52), která je poslala přímo do finále slavné show. Podívejte se na extra ukázky.

Čtveřice sympatických mladíků přijela do talentové soutěže až z daleké Indie. „Uvidíte spojení tuttingu, animace, bone breakingu a iluzí,“ lákali na své číslo, ze kterého chvílemi až mrazilo. „Doma jsme už v nějakých show vystupovali, ale tahle je mnohem větší a doufáme, že nám to vyjde,“ přáli si chlapci, kteří již nyní přesně vědí, co by udělali s výhrou.

Kromě prestiže by jim vítězství přineslo dostatečné finanční prostředky, aby mohli překvapit své nejbližší. „Už jedenáct let cestujeme a snažíme se uspět, naši rodiče nás všude doprovázejí a podporují nás v tom. Ze získaných peněž bychom jim postavili velký dům,“ svěřili se nadaní tanečníci, kteří si říkají B Unique Crew.

Jedinečné číslo dostalo nejen Dianu Mórovou

Číslo této skupiny bylo zcela unikátní. Perfektnímu tanečnímu představení dodaly na jedinečnosti nejen kostýmy, ale i skvělé výrazy mladíků. Publikum i porotci jen fascinovaně zírali a po konci této show v soutěži Česko Slovensko má talent, kterou můžete sledovat každou sobotu večer na Primě nebo zpětně on-line, pomalu nebyli schopni slov. Není divu, že Diana Mórová poslala chlapce rovnou do finále.

„Viděla jsem tam všechno. Indii, bojovníky, příběh, všechno. Celé tělo mě bolí, moje duše mě bolí z toho, jak někdo může být tak pokorný, krásný, čistý a talentovaný, jako jste vy,“ vysekla jim poklonu dojatá Mórová a stiskla Zlatý buzzer. Rozhodně ale nebyla jediná, kterou tanec naprosto ohromil. Téměř v šoku byli snad všichni diváci a herečka Eva Holubová, která v porotě usedla coby speciální host, nemohla udržet slzy.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.