Bára Jánová ze seriálu Slunečná nafotila krásné fotky. A prozradila tajemství ze života!

Herečka Bára Jánová přiznává, že seriál Slunečná je pro ni životní zlom v kariéře. Díky Sylvě Popelkové se její popularita rozjela, a tím jí do života přicházejí další nabídky, výzvy a životní přiznání.

Díky popularitě a zájmu fanoušků začala být herečka aktivní na svých sociálních sítích, kde bez okolků a přetvářky začala prozrazovat svá malá tajemství. „Instagram je hodně nereálný, lidé tam dávají svoje ideální životy, a život přece není ideální, takže byť to dělám přes hezký fotky, tak s reálným sdělením. A vzhledem k tomu, že moje cílovka jsou hodně teenageři a lidi v takovým kritickým věku, kdy je hodně věcí ovlivňuje, tak se snažím je ovlivňovat pozitivně,“ vysvětluje herečka během focení pro časopis Glanc, jehož titulní stranu bude zdobit.

Prohlédněte si fotografie Báry Jánové, která hraje v seriálu Slunečná

Velkou diskuzi Bára Jánová rozpoutala i na základě svého sdělení, že dochází na terapie. „To přišlo zcela spontánně, když jsem jela z terapie. Je mi vždy potom tak dobře, jsem taková uzemněná, vypovídaná, mám srovnaný myšlenky, tak jsem to napsala, a vlastně jsem moc neuvažovala nad tím, že to může být pro někoho hraniční příspěvek.“

Podobně to měla i s tím, když se rozpovídala o své štíhlé postavě. „Schytávala jsem to už na základce, na obchodce. Zkrátka tu štíhlost máme v rodině. A schytávám to i teď, protože lidi mají pocit, že hubeným se to říct může – jsi hubená jak papír a nažer se – a neuvědomují si, že to může ublížit stejně jako lidem, kteří jsou obézní,“ svěřuje se herečka, která si focení v botanické zahradě vysnila, a splnila si tím jedno přání.

„Dostala jsem na výběr, kde bych se chtěla fotit. A protože miluju přírodu, kytky, a vzhledem k tomu, že se kvůli koroně letos na žádný tropický ostrov nepodívám, tak Botanická zahrada Praha byla jasná volba,“ prozrazuje herečka a všechny srdečně zve ke sledování Slunečné po prázdninové pauze, kterou sledujte opět každé úterý a čtvrtek na Primě ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.