Eva Burešová přestěhovala Týnu k sobě domů. Co všechno si s sebou odvezla?

Eva Burešová se loučí se Slunečnou

Jeden z posledních natáčecích dní byl pro Evu Burešovou hodně smutný. Moc dobře si totiž uvědomovala, že v takové sestavě lidí, už se nikdy neuvidí. Co jí bude nejvíc chybět? A co si vzala na památku?

Seriál Slunečná odvysílal poslední díl a příběh, za nímž se skrývají dva roky práce, je u konce. Právě na svatbě, která byla závěrem celého seriálu, se naposledy sešli téměř všichni herci. Evu Burešovou to dojímalo a možná poprvé se jí po celém dni natáčení nechtělo vůbec domů. „Ani mi nemluvte, je to strašně zvláštní pocit. My jsme se možná takhle všichni během natáčení Slunečné viděli tak jednou dvakrát, když se třeba fotily nějaké velké akce. Je vlastně hrozně hezké točit jeden z posledních dnů tady v kostele, kde to všechno začalo. Je to dojemné a vlastně se mi odsud nechce,“ přiznala dojatá Eva Burešová.

Eva si z ateliérů vzala vše, co bylo Týně blízké

Za tu dobu je jasné, že každému bude něco ze Slunečné chybět. Eva bude prý nejvíce postrádat Týniny lacláče, ve kterých strávila mnoho času během natáčení, a také samozřejmě svého seriálového partnera Marka Lamboru i kamarádku Lucii Polišenskou. Pro zahnání smutku si vzala na památku pár věcí. „Vzala jsem si fotku s Otou Jirákem, jež byla uměle vytvořená, je mi na ní asi sedm let. Vzala jsem si koníčka, kterého měla Týna na skříňce, vzala jsem si jednu skříňku a také mi bylo nabídnuto, že si mohu vzít svatební šaty, tak ty si taky vezmu,“ vyjmenovala Eva seznam věcí, které nyní můžete vidět u ní doma.

Slunečná sice skončila, ale nyní se místo ní můžete těšit na seriál ZOO, který nově vysíláme v úterý a čtvrtek ve 20:15 na Primě. Užijte si dvojitou dávku emocí se ZOO!

Sdílejte článek