Seriály a filmy

16. března 2021 20:15

Exkluzivně ze seriálu Slunečná: Tohle si Janek nezaslouží. Jakub to zkusí na Týnu!

Týna s Jankem po tolika peripetiích konečně tvoří pár a jsou šťastní. Nebo si to alespoň myslí… Nové události by ale křehkou rovnováhu na Slunečné mohly záhy rozvrátit. Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky z 89. epizody seriálu Slunečná, kterou bude Prima vysílat ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Mezi Týnou a Jakubem začalo díky sdílenému tajemství vznikat nečekané pouto. Týna se navíc snaží Jakuba co nejvíc zaměstnat, aby ho přivedla na jiné myšlenky než na jeho vážnou nemoc.

S tím se ale pojí stále víc a víc společně stráveného času, čehož si začíná všímat i okolí včetně Janka. Nejvšímavější pozorovatelkou je samozřejmě Julča, která Kubovy city k Týně odhalí s naprostou jistotou. A nebude trvat dlouho a Kuba je Týně odhalí sám.

Sledujte exkluzivní ukázku z 89. dílu seriálu Slunečná:

Jak na Jakubův polibek a následné vyznání lásky bude reagovat Týna? Cítí k Jakubovi něco víc, nebo doopravdy miluje jen Janka? Sledujte už teď 89. epizodu seriálu Slunečná v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.