Životní styl

12. ledna 2021 05:57

Exkluzivní ukázka: Na Týnu zaútočí opilý Saíd, nechce pokračovat v projektu Slunečná

Movitý podnikatel Saíd byl pro Janka s Týnou doslova požehnáním, protože to je právě on, kdo se rozhodl investovat do jejich sanatoria. Jenže nyní se karta obrací. Podívejte se na to v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Jankovi stále vyhrožuje dotěrný novinář Honzák, který chce svých padesát milionů. Janek to odmítá, nicméně dochází dokonce i na fyzické útoky.

Kvůli jeho pomluvám se ale stane i něco mnohem horšího. Podnikatel Saíd, který investoval do sanatoria na Slunečné, chce z podniku vycouvat. Proč? Podívejte se na to ve videu:

Saídovi se zkrátka nelíbí to, že spolupracuje v mafiány, jako je Janek a John Linhart. Samozřejmě čerpá veškeré informace z médií a od nedůvěryhodného Honzáka, jehož informace se ale bohužel tváří velmi hodnověrně. A to zrovna ve chvíli, kdy se konečně začínají po interview, které Janek dal do médií, na Slunečné vracet věci do starých pořádků a hosté přijíždějí...

Lukáš s Jankem zařizují sanatorium zdravotnickým vybavením. Lukáš vybírá ty nejlepší přístroje v domnění, že sanatorium má být luxusní. Jankovi se velké investice vůbec nelíbí. S Lukášem se kvůli tomu pohádají. To ale ještě ani jeden z nich netuší, jak se vyvine situace se Saídem.

Jankovi se totiž podaří sice vše díky šťastné náhodě urovnat, stane se ale něco mnohem horšího. Opilý Saíd zaútočí na Týnu. Nebude to rizikem pro sanatorium? A jak se na možnou spolupráci se Saídem bude po tomhle extempore tvářit sama Týna?

Sledujte exkluzivní video ze seriálu Slunečná:

Roman Maxa ve Slunečné skončil. O jeho neslavném konci ale zatím vědí jen jeho nejbližší kumpáni. Klára Matějková ani její otec, s nímž Roman spolupracuje, nemají ani tušení. Tedy, neměli ani tušení. Klára se pravdu dozví v tu nejnevhodnější chvíli. Bude se za Romana ještě stále chtít provdat? A co Romanův projekt na Slunečné s Klářiným otcem?

Podívejte se ukázku úterní epizody:

Na další epizodu seriálu Slunečná s dramatickým vyústěním situace mezi Týnou, Jankem a Saídem se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě!

A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně, nyní ve speciálním cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.