Lída v seriálu Slunečná přijde na kloub tomu, proč Týna utekla od oltáře

A aby zjistila pravdu, je schopna téměř čehokoliv. Sledujte to v úterý na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, která startuje ve 20.15 na Primě!

Lídiných citů se hlavně maximálně dotýká to, že je na nic Štěpán naštvaný kvůli tomu, že ho donutila se Týně přiznat ke svým nevěrám. Lídě je ale jasné, že za Týninou neochotou ke sňatku vězí něco jiného… Jenže, co to bylo? To bude muset zjistit. Naštěstí k tomu má k ruce ochotný arzenál místních drben.

Jako první Lídě nabídne svoji pomoc drbna z největších, Petra Slaninová. Ta totiž dobře ví jednak to, že Lída hledá příčinu Týnina zrušení svatby, za druhé by od Lídy také něco potřebovala, konkrétně umístit tchána do pečovatelského domu. Nebude to ale zdaleka jen Petra Slaninová, kdo bude Lídě ochoten pomáhat v hledání důkazů proti Týně. Ještě s připočtením toho, že Lída za kompromitující důkaz nabídne nemalou finanční odměnu!

Jaké zjištění ale Petra pro Lídu má? Když se stala svědkem setkání Týny a Jankem v sýrárně, bylo jí jasné, že mezi těmi dvěma něco je, a tuto zprávu samozřejmě Lídě ráda podá.

Podívejte se na to ve videu:

Pro Lídu tato informace není dostačující, nicméně ji alespoň navádí určitým směrem. A když už Lída jednou chytí stopu, nevzdá se jí. Na Týnu v další epizodě seriálu Slunečná otevřeně uhodí! Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě nebo již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.