Největší mrcha ze seriálu Slunečná? Rozhodně Bára Jánová alias Sylva. Seznamte se s ní v rozhovoru

Herečka Bára Jánová působí sice křehce, v novém seriálu televize Prima Slunečná se ale předvede jako zákeřná mrcha Sylva Popelková. Jak se Báře podobně negativní role hraje? Podívejte se již nyní na rozhovor.

Herečku Báru Jánovou si určitě pamatujete z komediálního seriálu televize Prima Ohnivý kuře jako marnivou, a možná i trochu naivní Marylin. V seriálu Slunečná si ale herecky střihne něco z opačného charakterového spektra. „Její“ Sylva Popelková je totiž dokonalá mrcha.

Statek Na Slunečné, který zdědila napůl se svojí sestrou Týnou, chce totiž stůj co stůj prodat bez ohledu na všechny, kdo na statku žijí a komu skýtá útočiště. A že se takových existencí na statku najde. Jak se Báře Jánové negativní role hraje?

Podívejte se na rozhovor k seriálu Slunečná:

Na seriál Slunečná se budete moci podívat už v sobotu 11. ledna ve speciální předpremiéře!

Přehrajte si televizní upoutávku:

Nechce se vám na nový seriál čekat? Co takhle si dlouhou chvíli zkrátit ve společnosti některých z oblíbených primáckých seriálů, které můžete sledovat online v archivu iPrima!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.