Seriály a filmy

18. ledna 2021 22:22

Opravdu zabil John Linhart svoji manželku a matku Janka? Odpoví Slunečná

Novinář Honzák, který se Linhartovy snaží vydírat, přišel s další pikanterií. Dle jeho zjištění nechal John Linhart zabít svoji manželku. A toto zjištění hodlá také publikovat. Jak to ve skutečnosti s Jankovou matkou bylo? Opravdu by byl John schopen ji zabít? Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Týna se konečně rozhodla dát průchod svým emocím a dát Jankovi najevo, jaké city k němu chová. Chce mu dát najevo svoji lásku. Jenže Janek řeší něco úplně jiného – novinář Honzák se totiž opětovně obul do svých snah vytřískat z Linhartových co nejvíce peněz. A vsadil na opravdu citlivou kartu – na bývalou Johnovu manželku a matku Janka. Tady už i Hana začíná cítit, že je na světě problém…

Problémem je ale i to, že Janek o své matce vlastně nic neví, John mu o ní neřekl téměř nic, vyjma toho, že je oba dva opustila, když byl Janek ještě malý. Právě to jí John nedokáže odpustit. Honzák ale přichází s odvážným tvrzením – podle něj nechal John svoji ženu zavraždit. A dle všeho má na Ivaninu vraždu dokonce důkazy.

Janek se tedy vypraví za svým otcem ve snaze dozvědět se pravdu. Johnovi se nebude chtít Janka s celou situací obeznámit, ale asi mu nic jiného nezbyde. Jak to ve skutečnosti bylo? Opravdu svoji bývalou ženu nechal odstranit?

Podívejte se na to v ukázce ze 72. epizody seriálu Slunečná:

A do této situace se bude snažit Týna vyznat Jankovi lásku. Není divu, že se to zrovna dvakrát nepovede. Podíl na tom bude mít i Denisa, která si něco neplechy vůči Týně nikdy neodpustí. Vypadá to, že tentokrát se jí povede Týnu s Jankem definitivně rozeštvat. Týně nasadí do hlavy brouka, že ji Janek podvádí a lže jí, a na to je Týna Popelková obzvlášť háklivá. Janek se bude Týně snažit vyznat lásku, bude ale tohle srdceryvné vyznání stačit?

Erika je šťastná, vyhrála konkurz a získala angažmá v brněnském divadle. Když na konkurz šla, moc ale nepomýšlela na Toma a na kluky. Nyní má pocit, že už žádné nebezpečí od Plesníkové ani od sociálky nehrozí, a tak může bez obav odjet. To si ale dobře uvědomuje i Tom, který využije situace, že na Slunečné na výletě objeví paní Jarošová ze sociálky. A i když jde o soukromý výlet, Tom vše Erice pro jistotu odprezentuje jako potenciální riziko. Jen aby ji na statku udržel. Neměli by si ti dva už konečně vyříkat, co mezi nimi skutečně je?

Sledujte upoutávku úterní epizody Slunečné:

Na Slunečnou se nezapomeňte podívat v úterý ve 20:15 na Primě. Svůj oblíbený seriál ale můžete sledovat také on-line!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 2. 2024

Berani, dnes v noci by vás mohly trápit temné, depresivní sny, které se pravděpodobně budou střídat s hloupými, které vás rozesmějí nahlas. Ráno byste se mohli probudit zcela zmatení z těchto představ a mohli byste mít tendenci je odmítat. Nedělejte to. Vaše sny se vám snaží něco sdělit o vás samotných. Zažili jste v poslední době své emocionální vzestupy a pády? Střídavě jste se nad něčím smáli a plakali? Zamyslete se nad tím!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.