zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

S kým se oženil Marek Lambora ze seriálu Slunečná? To neuhádnete

Denisa Nováková , Vydáno: 28.01.2021
Marek Lambora alias Janek Linhart ze seriálu Slunečná do toho praštil. Máme pro vás exkluzivní fotky ze svatby. Koho si vzal?

reklama

Představitel hlavního hrdiny, podnikatele a milionáře Janka Linharta učaroval ženám i dívkám, přičemž si na něj nejedna dělala určitě zálusk.

Svatba Marka Lambory? Ano!

Po rozchodu s herečkou Šárkou Vaculíkovou, neteří Lukáše Vaculíka, byl Marek Lambora nějakou dobu volný, což fanynkám mohlo dávat jistou naději. Tomu je ale nyní konec a fanynky mají utrum. Marek Lambora je totiž v chomoutu a my vám o tom dokonce přinášíme fotografii jako důkaz!

Markův herecký kolega Lukáš Langmajer se na svém Instagramu pochlubil pikantní fotkou a ještě pikantnějším komentářem:

„Produkce mě zavrhne a mnozí nepozdraví, čtyři procenta oslaví a dívky zapláčou, že jejich idol přiznal, s kým chce životní cestou jít. Tedy tak je to s námi, děkuji odvaze mého muže (ženy?). Děkujeme neznámým dívkám, že nám šli za svědky, že na sebe vzali toto břímě…Máme vás rádi kamarádi, vaši Marek a Lukáš Linhartovi.“

 

 

Linhartovi
Autor: Instagram Lukaše Langmajera Linhartovi

Vzhledem k tomu, že je Lukáš Langmajer Markovým hereckým kolegou právě v seriálu Slunečná, je jasné, odkud vítr vane a že se jedná o vtípek. Natáčení svatby potvrdil i tiskový mluvčí seriálu Josef Ducký. O čí svatbu se ale jedná, to neprozradil. Roušku tajemství ale přece jen trochu poodhalil s tím, že na seriálovou svatbu se diváci mohou těšit již během několika málo epizod!

Nezapomeňte se tedy každé úterý a čtvrtek v hlavním vysílacím čase od 20:15 na Primě dívat na Slunečnou, kterou můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně!

reklama

Související témata: Slunečná , Marek Lambora , svatba , iprima.cz slunecna , seriál slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama