Seriály a filmy

28. ledna 2021 13:01

S kým se oženil Marek Lambora ze seriálu Slunečná? To neuhádnete

Marek Lambora alias Janek Linhart ze seriálu Slunečná do toho praštil. Máme pro vás exkluzivní fotky ze svatby. Koho si vzal?

Představitel hlavního hrdiny, podnikatele a milionáře Janka Linharta učaroval ženám i dívkám, přičemž si na něj nejedna dělala určitě zálusk.

Svatba Marka Lambory? Ano!

Po rozchodu s herečkou Šárkou Vaculíkovou, neteří Lukáše Vaculíka, byl Marek Lambora nějakou dobu volný, což fanynkám mohlo dávat jistou naději. Tomu je ale nyní konec a fanynky mají utrum. Marek Lambora je totiž v chomoutu a my vám o tom dokonce přinášíme fotografii jako důkaz!

Markův herecký kolega Lukáš Langmajer se na svém Instagramu pochlubil pikantní fotkou a ještě pikantnějším komentářem:

„Produkce mě zavrhne a mnozí nepozdraví, čtyři procenta oslaví a dívky zapláčou, že jejich idol přiznal, s kým chce životní cestou jít. Tedy tak je to s námi, děkuji odvaze mého muže (ženy?). Děkujeme neznámým dívkám, že nám šli za svědky, že na sebe vzali toto břímě…Máme vás rádi kamarádi, vaši Marek a Lukáš Linhartovi.“

Vzhledem k tomu, že je Lukáš Langmajer Markovým hereckým kolegou právě v seriálu Slunečná, je jasné, odkud vítr vane a že se jedná o vtípek. Natáčení svatby potvrdil i tiskový mluvčí seriálu Josef Ducký. O čí svatbu se ale jedná, to neprozradil. Roušku tajemství ale přece jen trochu poodhalil s tím, že na seriálovou svatbu se diváci mohou těšit již během několika málo epizod!

Nezapomeňte se tedy každé úterý a čtvrtek v hlavním vysílacím čase od 20:15 na Primě dívat na Slunečnou, kterou můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.