Slunečná: Týna se konečně intimně sblíží s Jankem! Štěpán si ale pořád myslí, že má šanci

Štěpán získá dojem, že má šanci Týnu získat nazpět. Je ochoten udělat pro to cokoliv. Jenže Týna už má jasno, koho chce... Jak to dopadne, to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Janek na statku pomáhá Týně a Julče zabránit tomu, aby se na jejich pozemcích mohlo stavět. Tím, že by se ve Slunečné nemohla budovat solární elektrárna, by o její prodej Roman ztratil zájem, a tím pádem by byl statek v bezpečí a Týna v klidu.

Stavební uzávěra je schválená, Jankovi by se to ale nemuselo vyplatit. Informace o jeho konání se totiž donese od Matějky až k Johnovi Linhartovi, a ten bude na syna pořádně naštvaný. Dokonce začne reálně uvažovat o tom, že Jankovi ztíží přístup do firmy Solange...

Štěpán se svěří kamarádovi, že je Týna i přes to všechno, co si vzájemně udělali, ženou jeho života. I když mají všichni pocit, že ze Štěpána Týna udělala pitomce, Štěpán o Týně nepochybuje. Navíc si je sám vědom chyb, které ve vztahu k ní udělal.

Podívejte se na extra sestřih:

Dle dobré rady kamaráda se tedy Štěpán pustí do toho, aby Týnino srdce získal zpět. Jak na to? Chce to velké gesto a je potřeba zabojovat. Štěpán se pustí do velkých romantických vyznání a nákladných dárků s tím, že se k němu Týna vrátí. Jak se mu to bude dařit?

Posuďte to ve videu:

Matěj udělá další průšvih, Tomovi jeho syn radost v poslední době opravdu nedělá… Za Tomem kvůli Matějovi přijde dokonce policie. Matěj totiž Slaninovým rozbije kamenem okno:

Proč to ale vůbec udělal? Štve ho, že ho Tom nenechává u babičky, kde je mu lépe, ale hlavně to, že si na něj Tom neudělá čas. Tom se tedy pokusí změnit a vymyslí pro kluky i jejich kamarády skvělou zábavu – hledání pokladu a tajemnou bojovku. Jak se to Tomovi podaří?

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Slunečná:

Vilda se chystá na vdavky se Sylvou. Začíná tlačit na Janka, aby Týně konečně řekl pravdu. Má totiž se Sylvou začít řešit svatební formality...

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě, nebo on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.