Sylva s Denisou budou v úterý v seriálu Slunečná bojovat o Janka. Na koni!

Tak tomu se říká válka, ženská válka o jednoho muže. Denisa a Sylva budou vzájemně soupeřit o srdce Janka Linharta… Počkat, také vám v tom něco nehraje? Není Janek jako Janek. Na další epizodu seriálu Slunečná se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě.

Denise jednoho dne dojde trpělivost s Jankem a rozhodne se na vlastní pěst vypravit do Slunečné, aby zjistila, za kým že to ve skutečnosti Janek jezdí. Aby na trestnou výpravu nejela sama, vezme s sebou i své kamarádky. Společně tato trojice krásek způsobí na Slunečné samozřejmě pozdvižení. Překvapená ale bude Denisa i v momentě, kdy se dozví, za kým že to Janek na Slunečnou jezdí.

Mrkněte se na upoutávku úterní epizody:

Protože ale všichni na Slunečně nevědí o tom, kdo je ve skutečnosti Janek a kdo Vilda, usoudí Denisa, že její sokyní je Sylva, která se ale rozhodně nenechá bývalou modelkou a DJkou zahanbit a vyzve ji na vyjížďku na koni. Denisa tuhle výzvu samozřejmě přijme.

Podívejte se na to ve videu:

Jak obě krásky po vyjížďce dopadnou? A nepraskne čistě náhodou drobná lest, kterou si Janek s Vildou vymyslel?

Janek stále není v pohodě, dokonce ani poté, co jeho otec John nechal Košuta odklidit. Co je ale mnohem horší, do firmy Solange přichází Košutova bývalá manželka, která se po exmanželovi shání. Ne proto, že by ho měla tolik ráda, ale protože potřebuje peníze na školné pro jejich společnou dceru. A Janek začíná mít černé svědomí…

Černé svědomí naopak vůbec nemá Sylva, která si udělá drsnou legraci ze Štěpána a Týny kvůli noci, kterou se Štěpánem společně strávili. Je prostě drzá!

Lída Vacková se pohádá se svou nejlepší kamarádkou Janou Kratinovou. Sice kvůli hlouposti, ale Lída je uražená. Jenže doma s ní začíná být k nevydržení, podobně jako u Kratinových. Franta s Leošem proto vymyslí tajný plán, jak své manželky opět skamarádit. Bude to ale velká oběť!

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.