Smutné narozeniny Aleca Baldwina. Hrozí mu vězení za smrtící střelbu a izolace od rodiny

Oslavy půlkulatin herce Aleca Baldwina (65) se nenesou ve zrovna radostném duchu. Ačkoliv má velkou a krásnou rodinu, která je mu oporou v těžkých situacích, visí otazník nad tím, zda od ní nebude nějakou dobu izolovaný. Mohl by totiž jít do vězení za neúmyslné zabití kameramanky Halyny Hutchins (†42), kterou v roce 2021 smrtelně postřelil při natáčení westernu Rust.

Alec Baldwin byl ještě před dvěma lety poměrně obsazovaným hercem, uplatnění nacházel především v komediích. Proslavil se mimo jiné manželstvím s Kim Basinger (69) a tím, že se svou druhou ženou Hilarií (39) zplodil už sedm dětí. Hrozí mu přitom, že s nimi nějakou dobu nebude v každodenním kontaktu, jak je zvyklý.

Čtěte také slova experta o natáčení se zbraněmi: Herci ostrými nikdy nestřílí, míří vždy mimo

Herec si od roku 2021 prochází těžkým obdobím. Při natáčení filmu Rust smrtelně postřelil kameramanku, která zranění nakonec podlehla. Musí tak žít s tím, že nedopatřením vzal život mladé ženě a jejího syna připravil o maminku.

Původně herci hrozilo za neúmyslné zabití až pět let vězení, maximální trest byl ale nakonec snížen, a pokud bude Baldwim usvědčen, může za mřížemi strávit maximálně 18 měsíců. Po tuto dobu by tak byl odtržený od rodiny, kterou tolik miluje.

Čtěte také: Reakce českých herců na tragický výstřel kolegy Baldwina

„Vznesení obvinění proti Alecu Baldwinovi zkresluje tragickou smrt Halyny Hutchins a je příkladem toho, co nazýváme justičním omylem,“ řekl hercův právník magazínu Insider. Obviněním kromě Baldwina čelí i filmová zbrojířka Hannah Gutierrez-Reed (25).

V tuto chvíli ještě není jasné, kdy soud rozhodne o vině či nevině oblíbeného herce, který je součástí známého klanu a jehož neteří je modelka Hailey Bieber (26) Je nicméně jasné, že zcela v klidu Baldwin ke spánku každou noc neulehá a doufá, že soud rozhodne v jeho prospěch.

Sdílejte článek
Štítky výročí trest vězení film zbraň narozeniny Hollywood herec zabití Alec Baldwin Halyna Hutchinsová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.