Seriály a filmy

4. ledna 2016 01:00

Iva Kropáčková

Jistota za skvělou cenu. Jak sjednat nejvýhodnější cestovní pojištění?

Sice je to před každou cestou samozřejmá věc, ale ne vždy je pojistka cenově výhodná. A vy to ani nemusíte vědět. Poradíme vám, jak si můžete takovou cenu zajistit. Jsou triky, jak lze pojistku nastavit co nejvýhodněji. Na co je tedy třeba myslet, až budete ji budete sjednávat?

Je to naprosto normální. Chceme mít kvalitní věci za ty nejlepší ceny. To přitom neplatí jenom u zboží v obchodech, ale může to platit třeba i u služeb, nebo v oblasti ochrany. V tomto článku vám poradíme, jak můžete sjednat nejvýhodnější cestovní pojištění do zahraničí online. Prvním krokem je využití srovnání cestovního pojištění. Jedním z nejlepších srovnávačů cestovního pojištění najdete právě na Prima Rádci.

1. Krátký zájezd vs. delší cesta

Pokud vyrážíte jenom na poznávací zájezd, nebo na standardně dlouhou dovolenou, uzavřete nejlevnější cestovní pojištění online, a to v podobě krátkodobé pojistky. Pokud ale chcete setrvávat v cizí zemi déle, určitě se poohlédněte po jiných možnostech. Jsou totiž i dlouhodobá pojištění, která mohou nabídnout ochranu i po dobu celého jednoho roku. Po finanční stránce se daná možnost jeví jako ta nejlepší na trhu.

Porovnejte si nabídky cestovního pojištění na trhu. Stačí zadat pár údajů a máte okamžitý přehled cen i smluvních podmínek.

Přehled cestovního pojištění on-line

2. Máte přehled o bonusech, jsou výhodné

Když se rozhodnete sjednat cestovní pojištění online, můžete snadno prozkoumat, co která pojišťovna dokáže nabídnout. Není nic výjimečného, že u mnohých to jsou různé bonusy a nadstandardní služby, které jsou už ceně. To znamená, že za ně nepřiplácíte. Logicky tedy vyjde v konečném důsledku tato pojistka mnohem levněji, než konkurenční produkt s levným základem, ale nutností za každý doplněk zaplatit zvlášť. A je jedno, zda jedete lyžovat do Francie, nebo na dovolenou do Černé hory.

3. Ušetříte čas i peníze

Nejenom, že ušetříte čas, ale ušetříte také peníze. Proč? Varianta online sjednání pojištění je oproštěna od jakékoliv administrativy a je také cenově zvýhodněna. Skvělá cesta, jak skutečně uzavřít nejlevnější cestovní pojištění na trhu, a to bez nutnosti udělat pro získání pojistky cokoliv navíc. Stačí totiž vyplnit potřebné parametry spojené s vaší cestou přímo ve formuláři na internetu. Na Prima Rádci najdete nejlevnější pojistku již od 9 korun za den.

SPECIÁL: Vše důležité o cestovním pojištění

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.