Celebrity

4. května 2022 08:05

Žaneta Dernerová

Policista v akci Jakub Ulrich otevřeně: Uniformy ženy jednoznačně přitahují

Policie v akci IV (98) - Znamení válečníka

Je odvážný, přitažlivý a navíc neohrožený muž zákona. Policista Jakub Ulrich občas připomíná reálného prince z pohádky, když se bije za potřeby druhých, trestá bezpráví a dohlíží na dodržování všeobecného pořádku. I on se už ale dostal do situace, kdy toho na něho bylo moc a zvažoval, jestli u policie neskončí.

Mužného Jakuba Ulricha vídají diváci na televizních obrazovkách poměrně často. Jako ochránce slabších se představuje v oblíbeném pořadu Policie v akci, který přináší příběhy z každodenního pracovního života mužů a žen v uniformě. Seriál zachycuje jak drobné delikty a přestupky, tak zásadnější konflikty a podezření z trestných činů. Některé mohou sloužit jako varování, jiné jsou až úsměvné.

I neohrožený Jakub ale zažil natolik tíživý případ, že začal o své budoucnosti u policie pochybovat. „Po narození dětí se mi stalo, že jsem jako policejní potápěč tahal z vody utonulé dítě. V tu chvíli jsem přemýšlel, jestli to ještě chci dál dělat,“ svěřil se webu Prima Ženy Ulrich, který u policie pracuje již třináct let.

Obecně ale za nejtěžší část svého zaměstnání považuje komunikaci s lidmi. „Zůstat nestranný v situacích, kdy je to člověku hodně proti srsti, a nezhoršovat si zákrok chybně zvolenými činy a slovy,“ míní Jakub, podle kterého by zájemcům o práci u policie neměla chybět především chuť pomáhat lidem a mít k jejich požadavkům velkou trpělivost.

K natáčení Policie v akci se dostal přes doporučení herce, který o tomto připravovaném projektu zaslechl. Žádné zásadní novinky, které by se od filmařů naučil a následně ji využil při skutečných zásazích, si vědom není, ačkoliv určitá pozitiva natáčecího procesu rozhodně nepopírá. „Natáčení pro mě představuje modelové situace, které nám byly hrány na policejní škole v Praze. Takže je to neustálý trénink v použití komunikace, případně donucovacích prostředků, které využívám i ve své práci,“ říká Ulrich.

Jakub Ulrich je nejen policista, ale i superchlap

Policista ze severních Čech se ale proslavil také svojí účastí v reality show pro drsné muže – Superchlapi, kde bylo jejich úkolem připravit se v rekordně krátkém čase na náročný triatlonový závod. Podívejte se na jeho medailonek z doby před šesti lety, kdy se do této velké výzvy pustil.

Pokud by si některé dámy či slečny na fešného Jakuba brousily zuby, mají bohužel smůlu. Je šťastně ženatý. O manželce, která ho do show Superchlapi přihlásila, mluví jen v superlativech. „Je to úžasná ženská s obrovským smyslem pro spravedlnost,“ popisuje svou životní lásku Jakub. „Je velmi empatická. V životě jsem jiného takového člověka nepoznal,“ pěje na ni ódy mužný policista, který jednoznačně zastává názor, že uniformy ženské pohlaví přitahují. „Je to evidentní zejména na sociálních sítích, kde fotky v uniformě budí nejvíce pozornosti a mají největší počet žhavých komentářů,“ dodal pro Prima Ženy sympatický policista.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.