Marta Dancingerová chválí zbrojnoše: V Česku jsou tito lidé velmi zodpovědní

Duch (8) - upoutávka

Ani v závěru oblíbeného seriálu nebude nouze o pořádnou akci. Kdo je vrahem mafiána Darka v podání Predraga Bjelace? Adrenalin si v závěrečné epizodě užije nejen Štěpán Benoni, ale i jeho ostrá parťačka, kterou ztvárňuje Marta Dancingerová.

Celých osm dílů se Štěpán Benoni coby Emil snaží splnit slib duchovi mafiána (Predrag Bjelac) a najít jeho vraha. Než se dozví jeho jméno, na vlastní kůži okusí praktiky skutečné mafie, a herec tak vyzkoušel opravdovou práci maskérů. Ti se na jeho tváři konečně mohli pořádně vyřádit, když na ní měli vykouzlit krvavé podlitiny od pěstí nesmlouvavých bouchačů.

Pořádná chvíle napětí čeká i Martu Dancingerovou, představitelku seriálové Radky. Ta stane tváří v tvář hlavni pistole bosse mafiánského gangu v podání Petra Vaňka.

„Radka zastřelí mafiána. Byl to takový moment, kdy jsem si říkala, že si nedovedu představit, jak se ta žena cítí, co se jí asi honí hlavou, než vystřelí. Ano, vystřelila v sebeobraně, byl to šéf mafiánů… Ale bylo to pro mě už za určitý rámec mého chápání?“ Zamýšlela se po natočení scény Marta Dancingerová, která zbraně nemá ráda. Navíc, kdo by ještě neměl v paměti smutný případ amerického herce Aleca Baldwina, který při natáčení westernu Rust nešťastnou náhodou zastřelil hlavní kameramanku a postřelil režiséra?

„Dostávali jsme na place do ruky zbraň, která byla nachystaná, ale já se pokaždé chodila dívat, jak ji nabíjejí. Chtěla jsem vidět, že to je bezpečné. Rekvizitáři a kaskadéři, kteří ty zbraně připravovali, pak vše několikrát předem vyzkoušeli, než se šlo střílet,“ neskrývala přirozený strach ze zbraní po natáčení herečka. „Byla jsem ráda za to, že zbrojnoš vzal pistoli, vystřelil před režisérem, hercem. Myslím, že v Česku jsou tito lidé velmi zodpovědní, a neříkám to jen tak,“ dodala ještě Marta Dancingerová k vysoké profesionalitě lidí, kteří natáčení jistí v zákulisí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.