Hlasujte, jak by se měly zachovat postavy seriálu!

V úterý jste viděli premiérový díl druhé řady Svateb v Benátkách, která znovu rozehrála příběhy vaších oblíbených postav. A věci jsou poměrně dramatické. Olga bude muset hodně rychle vyřešit obrovský problém stejně jako Lenka. Jak chcete, aby Benátky pokračovaly?

V první epizodě jste mohli vidět Olgu, která neví, kam dřív skočit. Uhasí jeden požár a Filip zapálí další. Vypadá to, že Filip se jako budoucí otec nechce vzdávat a svoje děti (stejně jako Olgu) chce získat zpět. Je proto možná schopný udělat naprosto cokoliv.

Stejný problém má Lenka, pro kterou David tajně připravil svatbu. Lenka ovšem není ani náhodou v náladě se vdávat, natož s Davidem, kterého sice miluje, ale její těhotenství všechno minimálně komplikuje. Dítě si ovšem hodlá nechat. Viktor Brom ji v tom bude dokonce tajně, ale alespoň finančně podporovat. Obě dvě ženy mají před sebou několik rozhodování.

Jak byste si přáli vy, aby se vaše oblíbené postavy rozhodly? Můžete hlasovat!

1) Měla by Olga už teď říci vlastním dětem, že otcem je Filip?

Měla by Lenka řici Davidovi pravdu ještě před svatbou?

Měl by Ivan bojovat o Mariku?

Co by měl udělat Romeo, když se dozví, co před ním Olga tak dlouho tajila?

Další díl Svateb v Benátkách uvidíte už ve čtvrtek ve 20. 15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.