Na place s Lenkou Zahradnickou vyrušujeme, směje se Martin Kraus

Svatby v Benátkách – co čeká Martina Krause ve Svatbách? 2

Druhá série Svateb v Benátkách začala a vy už můžete zase každé úterý a čtvrtek sledovat vaše oblíbené postavy. Mezi ty nejoblíbenější obyvatele Benátek patří bez pochyby David Grábner alias Martin Kraus. A ten nám prozradil něco roztomilého.

Zubaře Davida Grábnera čeká v této sérii křest ohněm. Sice už poznal, že jeho láskou s velkým L. by měla být právě Lenka, ale poznal to trochu pozdě. David netuší nic o tom, že svatbu připravoval pro už těhotnou Lenku, která čeká dítě s jeho nejlepším kamarádem.

Svatby v Benátkách už Martin Kraus natáčí skoro celý jeden rok. Sám během rozhovoru zavzpomínal na to, co ho vlastně na tomto seriálu baví nejvíc. A není to jen o tom, že se po dramatických Cestách domů vyhýbá všem rakovinám, vraždám a tak dále:-)

Přiznal se nám, že vztah se svoji hereckou kolegyní Lenkou Zahradnickou mají skvělý a moc si rozumnějí. Někdy dokonce tak, že jejich záchvaty smíchu ruší natáčení: "Jsme v tomto ohledu trochu problémoví, " prozrazuje herec.

Podívejte se na rozhovor!

Pamatujete si, co všechno se mezi Lenkou a Davidem stalo?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.