Seriály a filmy

23. července 2014 16:00

Petra Kloidová

Pochlubte se svou vlastní svatbou a inspirujte ostatní!

V rámci nového seriálu Svatby v Benátkách jsme otevřeli nový stylový web, který vám pomůže a poradí, jak naplánovat svou vlastní svatbu. Přinese inspiraci ze světa, nejnovější trendy a rady odborníků. Pokud už máte svou svatbu za sebou a jste na ni náležitě pyšní, můžete se zapojit také!

Náš salon Navždy je tu pro všechny, kteří svatbu plánují, nebo o ní zatím jenom sní. Pokud rádi sledujete seriál Svatby v Benátkách, jste také na správném místě.

Inspirujte ostatní svou svatbou

Romantika, inspirace, ale i praktické rady, jak vystrojit svatbu podle vašich snů, o tom je náš salon Navždy spolu. A pokud máte svatbu už dávno za sebou, ale svatby jsou vaší srdeční záležitostí, neklesejta na mysli. Nejedné bývalé nevěstě srdce zaplesá ve vzpomínkách, kdy procházela uličkou ke svému budoucímu manželovi. Podělte se s námi o vaše zážitky, pošlete nám fotky z vaší svatby! S ostatními můžete diskutovat o tom, co na vaší svatbě bylo nejkrásnější, nebo co byste sami změnili, dalším budoucím novomanželům můžete poradit.

Máte krásné fotografie svých šatů, svatebního dortu, ale i celé svatby? Pošlete nám je a inspirujte tak i ostatní.

!!! TADY MŮŽETE POSÍLAT SVÉ FOTOGRAFIE ZE SVATBY !!!

Brouzdejte na romantických vlnách, salon je pro vás otevřen kdykoliv budete potřebovat. Najdete nás na www.iprima.cz/navzdyspolu.

Poradíme vám

Svatba, to je velká sláva plná zábavy, hudby, přátel, lásky, ale i stresující záležitost, která často velmi zasáhne do rodinného rozpočtu. Naplánovat takový velký a důležitý den – to stojí spoustu úsilí, kompromisů, peněz, nervů i vyřizování na úřadech. Možná nevíte, kde začít, možná zvažujete uzavření předmanželské smlouvy. Netušíte, co vás čeká. Pomůžeme a poradíme, aby těch negativních zážitků bylo co nejméně a vše jste zvládli na jedničku. Ptáme se právníků, úředníků i svatebních specialistů – u nás pak najdete všechny potřebné informace.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.