Podívejte se, co se chystá v novém seriálu Svatby v Benátkách!

Premiéra nového seriálu se blíží, pojďte se proto podívat na sestřih toho, co vás čeká. Představíme vám úsměvný seriál Svatby v Benátkách rychle a svižně v reportáži. Na koho se můžete v seriálu těšit? Co je hlavní doménou seriálu?

Včerejší VIP zprávy včele s moderátorkou Laďkou Něrgešovou vás provedly novým seriálem, který už brzy budete sledovat na Primě. Hostem ve VIP zprávách byla Alice Bendová, která představila svoji seriálovou postavu. Koho si zahraje Alice? Většina z nás bude očekávat zase roli mrchy: "Já o mé postavě Loly Brajčič však říkám, že je to pragmatická žena. Vzala si movitého muže ne z lásky, ale z dobrých důvodů, protože chtěla podnikat," vysvětluje Alice. Zároveň zavzpomínala i na svoji vlastní svatbu: "Pro mě to byl hodně velký stres. Všichni okolo brečeli, jenom já ne, jak jsem byla vystresovaná. Na svatbě nám bylo 110 lidí. Nejlepší byl však večírek po obřadu," směje se Alice.

Novou a svěží tváří seriálu bude Ondřej Veselý, který si zahraje milence Olgy Drozdové. Ta má všechno, jen toho správného muže ne. Ondřej Veselý aka seriálový Filip Krejza je totiž manžel, ale ne Olgy.

Ondřej Veselý si na seriálu pochvaluje hlavně to, že je opravdu jiný než ostatní seriály: "Není tam nic zlého a drsného, jako se dělají teď všechny seriály, kde je spoustu vražd. Naopak, je to milé, vtipné a ze života."

V seriálu však uvidíte i Filipa Blažka, Alenu Vránovou, Martina Krause, Ladislava Potměšila, Hanu Gregorovou, Petra Kostku či Oldřicha Víznera.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.