Rvačka, ale i rozchod, aneb momenty z natáčení

Podívejte se s námi do zákulisí natáčení s vašimi oblíbenými hvězdami. Ve fotogalerii uvidíte momentky z natáčení.

Olga s Filipem tento týden zažili další otřes jejich vztahu. Když se Filip konečně rozhodl "rozhoupat" a od Elišky se konečně odstěhovat, zjistil, že Eliška je po třech letech marného snažení těhotná. Eliška naprosto nechápe, co se děje. Během urputné snahy otěhotnět si snad ani nevšimla, že jí byl Filip systematicky nevěrný. Naprosto nechápe, co se děje. Filip dokonce přiznal, že to je Olga, s kterou rok a půl udržuje milostný poměr.

Když se však Olga dozví, že je Eliška těhotná, vyhodí Filipa z bytu. Jenže Eliška mu v záchvatu vzteku nepovolí vrátit se domů. A tak jde Filip zapít žal. Do herny, kde ho okradou a zmlátí vlastní bývalí zaměstnanci. Je to karma?

Vy jsme mohli o Filipovi hlasovat TADY.

Jak se taková napjatá scéna jako je další rozchod Olgy a Filipa připravovala? Podívejte se do fotogalerie. V dalším článku se dozvíte i podrobné instrukce, jak se připravuje i obyčejná televizní rvačka. Vždycky jsou k ní totiž nutní kaskadeři, nebo alespoň choreograf.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.